Tempo950x100

Tempo300x100

Через відсутність державної підтримки в Україні з’явився «тіньовий» ринок молочних продуктів

Через відсутність державної підтримки в Україні з’явився «тіньовий» ринок молочних продуктів

Причиною звернення є глибока криза в молочному скотарстві та переробці, а також  відсутність з боку держави розуміння стратегічного значення молочної галузі. Про це повідомляє прес-служба Асоціації виробників молока (АВМ).

Віце-президент АВМ Ганна Лавренюк наголошує: “Державна підтримка молочної галузі, зокрема молочного скотарства, – найвигідніша інвестиція з точки зору збереження соціальної стабільності в регіонах, створення нових робочих місць та збільшення надходжень у бюджет. Адже кожна додаткова тонна молока-сировини – це близько 15 тис. додаткових робочих місць у тваринництві та близько 130 тис. нових робочих місць у суміжних галузях. Більше того, це –  генерування додаткового 1 млрд відрахувань у бюджет зі скотарства та 9 млрд грн – із суміжних галузей!”

У зверненні зазначено, що в усіх провідних країнах світу молочна галузь отримує значну державну підтримку, що сприяє стабільному розвитку. В Україні, через відсутність такої підтримки, з’явився «тіньовий» ринок молочних продуктів у вигляді виробництва фальсифікованої продукції, значно посилилася недобросовісна конкуренція, відбуваються різноманітні зловживання при проведенні тендерних закупівель молочних продуктів в бюджетних установах, ЗСУ, пенітенціарній системі.

Тому, за підсумками Всеукраїнського молочного форуму, було прийнято рішення про створення Національного комітету порятунку молочної галузі як громадського формування, яке буде опікуватися проблемами молочної галузі.

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cherez-vidsutnist-derzhavnoyi-pidtrymky-v-ukrayini-zyavyvsya-tinovyy-rynok-molochnyh
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    29 Березня

    Як змінилися ціни на печериці, цибулю та салат

    Неадекватна поведінка та нервова реакція заступника міністра сільського господарства Польщі Колодзейчика завела перемовини в глухий кут

    28 Березня

    Експорт українського зерна у 2023/24 МР перевищив 34 млн тонн

    Біореактори під Гаагою стали вирощувати лабораторну свинину удвічі швидше, ніж раніше

    Кліматичні зміни треба розглядати як можливість розвитку агросектору

    Україна і Польща близькі до розв’язання зернового питання, але є нюанс

    Інформаційна довідка щодо отримання компенсацій за розмінування с/г земель – документ

    ФАО надасть українським аквафермерам 50 тонн кормів для риб

    Вінницька кондитерська фабрика “Рошен”  2023 рік закінчила зі збитком 14,7 млн грн

    Закупівельні ціни на кукурудзу в Україні активно зростають

    БІЛЬШЕ НОВИН