Через війну зруйновано понад 300 тваринницьких ферм

Через війну зруйновано понад 300 тваринницьких ферм
Фото: з відкритих джерел

Внаслідок повномасштабної агресії рф понад 300 тваринницьких ферм пошкоджено або зруйновано. Загинуло близько 7 тисяч голів великої рогатої худоби, 3,5 млн птиці.  Водночас в Україні є всі передумови для ефективного розвитку м’ясної галузі і реалізації експортного потенціалу.

Про це на Українському тваринницькому саміті повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

Захід відбувся в Києві за підтримки тваринницьких та птахівничих бізнес-асоціацій.

За словами Тараса Висоцького,  для успішного розвитку тваринницької галузі, потрібно подолати кілька викликів. Один з них – енергетичний.

«Тваринництво – галузь, де не може бути паузи у виробництві. Щоб сектор розвивався і був стабільним, потрібне постійне забезпечення тварин кормами та безперебійне енергопостачання», – зазначив Тарас Висоцький.

Як розповів перший заступник міністра, одне з важливих завдань тваринницької  галузі – експорт продукції. І тут є позитивні зрушення. Цьогоріч очікується збільшення виробництва свинини на 4 % в порівнянні з 2022 роком. Також зростає експорт м’яса та м’ясопродуктів.

Зокрема, за 9 місяців 2023 року зростання обсягів експорту м’яса становило понад 10 % порівняно з 2022 роком. Експорт свинини збільшився майже в 2,5 рази.  Згідно з короткостроковим прогнозом на 2024 рік, очікується стабілізація обсягів виробництва м’яса птиці та свинини.

Перегляди: 3
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cherez-vijnu-zrujnovano-ponad-300-tvarynnyczkyh-ferm
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати