Чернігів стає центром переробки картоплі

Чернігів стає центром переробки картоплі

Новий завод  будується за технічної підтримки датської компанії SiccaDania і стане одним з найсучасніших виробництв у Європі.

“Наше підприємство має більш ніж двадцятип’ятирічний досвід виробництва картопляного крохмалю. За ці роки ми постійно покращували якість продукції, сформували цивілізований ринок картопляного крохмалю в Україні, а закупівельну ціну підняли для виробників картоплі на рівень, вищий від загальноєвропейських цін. Влітку 2018 року ми запускаємо нове виробництво, щоб задовольнити потреби наших клієнтів, а також з метою реалізації проекту глибокої переробки картоплі. Ми впевнені – майбутнє українського картоплярства за глибокою переробкою картоплі.

Так, лише запуск нового крохмального заводу збільшить загальну виручку виробників картоплі  України більш ніж у 10 разів, а подальші плани по випуску картопляного протеїну та харчових волокон дозволять поглибити переробку картоплі та отримувати продукцію з ще більшою вигодою, як для виробників картоплі  – учасників проекту так і для підприємства”, – зазначає директор ПБП «ВИМАЛ» Самоненко С.

На новому заводі, для рафінації крохмалю, передбачені роздільні лінії гідроциклонів – для великих і дрібних зерен, що дозволить не тільки отримати крохмаль найвищої якості, але і дасть можливість фракціонувати крохмаль і пропонувати продукцію з великою або дрібною фракцією, тим споживачам, які мають потребу в цьому, а також в майбутньому виробляти модифікований крохмаль на основі зерен дрібної фракції.
Також на новому заводі планується випускати фармацевтичний крохмаль і спеціальний крохмаль для дріжджових виробництв.

“Після запуску крохмального виробництва в 2018 році, ми плануємо в 2020 році запуск заводу, який буде отримувати протеїн з картопляного соку, виробляти сухі картопляні волокна і рідке органічне добриво. Картопляний технічний протеїн є високо ліквідним  кормовим білком, а харчовий протеїн – відмінною сировиною для харчової промисловості. Картопляні харчові волокна – здоровий продукт, попит на який постійно зростає. Рідке органічне добриво – концентрований картопляний сік, який містить всі необхідні поживні елементи в біодоступному вигляді» – підсумовує засновник ПБП «ВИМАЛ» Лазар В.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/chernihiv-staye-centrom-pererobky-kartopli
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    27 Липня

    В Україні видали перші ліцензії на виробництво крафтового алкоголю для малих підприємств

    Сівалка Väderstad Spirit 600С: активне притисне зусилля сошників та бокових секцій

    Дефіцит пропозиції тепличного огірка спровокував зростання цін

    26 Липня

    Шовкопряди, черв’яки та коники: 16 видів комах погодили для вживання у їжу

    Китай суттєво збільшив імпорт російської пшениці, але скоротив закупівлю кукурудзи

    Мінагрополітики та Держпродспоживслужба отримали нове ІТ обладнання придбане за кошти ЄС

    Україна збільшує експорт сої

    На залізничній мережі України навантажено понад 1,6 млн т зернових у липні

    Іспанія залишиться одним з основних напрямків експорту української пшениці та кукурудзи

    Українські аграрії мають обирати інновації і сучасні технології, щоб конкурувати з європейськими фермерами

    БІЛЬШЕ НОВИН