Чому соняшникова олія після збору нового врожаю подорожчає

Чому соняшникова олія після збору нового врожаю подорожчає
Фото: з відкритих джерел

В Україні фіксується дефіцит соняшника нового врожаю, що призвело до підвищення цін для переробників. В таких умовах виробники можуть підняти вартість соняшникової олії.

Українські аграрії з великим запізненням приступили до збору нового врожаю соняшнику, оскільки через тривалу холодну весну дозрівання наступило значно пізніше звичайного.

Крім того, в деяких областях погіршення погодний умов змусило фермерів призупинити збиральну кампанію. У ситуації, що склалася, як розповіли в прес-службі групи компаній GR Agro, на внутрішньому ринку для переробників і трейдингових компаній утворився дефіцит соняшнику, а значить, почали зростати ціни.

Вартість сировини вже коливається в діапазоні 18 300-18 700 гривень за тонну FCA і 18 700 – 19 500 гривень за тонну з урахуванням доставки.

У той же час, великої активності на ринку не спостерігається. Переробники не поспішають купувати олійні, а аграрії все частіше замовляють послугу “Безкоштовного зберігання”. Крім того, соняшник продовжує дорожчати через планомірного підвищення вартості кінцевого продукту – соняшникової олії.

Джерело: biz.today.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/chomu-sonyashnykova-oliya-pislya-zboru-novogo-vrozhayu-podorozhchaye
Like
Цікаво
3
Подобається
2
Сумно
2
Нічого сказати
3