Чилери від компанії DALGAKIRAN – оптимальне рішення для харчової промисловості

Чилери від компанії DALGAKIRAN – оптимальне рішення для харчової промисловості
Фото: з відкритих джерел

Компанія “Далгакиран компрессор Украина” є одним з лідерів в сфері комплексних рішень по холодильному обладнання для харчової промисловості в Україні. Великий портфель обладнання світових брендів та власної продукції, можливості по прямим поставкам обладнання з заводів виробників, команду інженерів та сервісного обслуговування. Це ті переваги, які дозволяють отримати нашим клієнтам та партнерам кращі рішення по оптимальній ціні.

Компанія пропонує чотири типи чилерів:

  • Моноблочний з конденсатором повітряного охолодження.
  • З виносними конденсаторами повітряного охолодження.
  • З водяним охолодженням конденсатора, включаючи морську воду.
  • Спеціального призначення.

Чилери від DALGAKIRAN характеризуються надійністю, ефективністю та економічністю в експлуатації. Особливості наших чилерів полягають у їх універсальності та можливості використання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі в будь-яку погоду.

Для роботи в низьких температурах до -25 °C чилери можуть бути додатково комплектовані опцією “Холодний клімат”, що робить їх відмінним вибором для різних умов експлуатації. Температурні режими охолодження різних теплоносіїв забезпечують широкий спектр можливостей в управлінні температурним режимом.

1

Широкий асортимент моделей різної потужності дозволяє замовнику знайти оптимальне рішення з економією енергії. Регульована продуктивність компресора та мікропроцесорна система управління забезпечують точний контроль за роботою охолоджувача рідини, що дозволяє підлаштовувати робочі параметри згідно з потребами.

На додаток до виняткової надійності обладнання DALGAKIRAN ми можемо відзначити:

  • високу якість збірки та надійність агрегатів;
  • економне споживання електроенергії;
  • стійкість до перевантажень;
  • високу продуктивність;
  • повну автоматизацію систем, що зменшує вплив людського фактора;
  • тривалий період безперервної роботи до технічного обслуговування.

Якість і сертифікація

Чилери від DALGAKIRAN мають високі стандарти якості завдяки постійному 100% контролю за вузлами та деталями, що використовуються в їх виробництві. Всі комплектуючі проходять ретельну перевірку на відповідність стандартам Європейського Союзу з екології та безпеки, включаючи директиви щодо електромагнітної сумісності, обладнання під тиском та низької напруги. Кожен чилер має сертифікати відповідності міжнародним стандартам якості, таким як ISO 9001:2000, TSE і TUV.

Поставка і сервіс

DALGAKIRAN компресор Україна постачає обладнання безпосередньо з конвеєрів заводів-виробників, що дозволяє нам пропонувати одні з найпривабливіших цін на чилери в Україні.

Висока якість обслуговування сервісними фахівцями компанії “Далгакиран” забезпечена глибоким розумінням виробництва агрегатів “в деталях”, а також постійною участю у галузевих конференціях, що допомагає бути в курсі новітніх технологічних рішень у сфері охолодження. Наша сервісна мережа “Далгакиран” охоплює всі найбільші міста України, що забезпечує максимальну зручність для клієнтів.

Комплексний підхід

Компанія “Далгакиран компресор Україна” не обмежується лише постачанням чилерів. Ми пропонуємо комплексне рішення для всього периферійного енергетичного обладнання, необхідного на вашому виробництві. Наші фахівці досліджують вашу технологію для запропонування найбільш ефективного і економічного технічного рішення. Ми готові забезпечити усі аспекти налаштування, пуско-налагодження та обслуговування промислового обладнання. Наш індивідуальний підхід допомагає знаходити рішення для будь-яких нестандартних завдань.

Дізнатись більше про каталог обладнання та можливості компанії ви маєте можливість на сайті компанії – https://dalgakiran.ua/

3
Перегляди: 29
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/chylery-vid-kompaniyi-dalgakiran-optymalne-rishennya-dlya-harchovoyi-promyslovosti
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати