174499

Чистий прибуток ДП «Укрспирт» склав 21 мільйон гривень

Теґи: 

Про це повідомив в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун, повідомляє прес-служба  відомства.

«За перше півріччя 2020 року чистий прибуток “Укрспирту” склав 21 мільйон гривень. У порівнянні з тогорічним результатом 12,6 мільйона гривень — відбулося зростання на 67%. Важливим є і те, що підприємство цього року за цей період сплатило на 91 мільйон гривень більше податків у державний бюджет, у порівнянні з 2019-тим. Цього року сплачено 307 млн. грн. податків, в аналогічному періоді 2019  року – 213 млн. Щодо показників виробництва, то вони також зросли, у 1 півріччі 2020 року державним підприємством було вироблено 3,3 млн. декалітрів спирту, а в цей же час  2019 року - 2,5 декалітрів спирту”, - прокоментував результат Сергій Блескун. 

За його словами, на такий фінансовий результат вплинули декілька особливих факторів, які мали місце у 2020 році. Із позитивних, це виробництво сировини для вітчизняних виробників антисептичних засобів. Здійснювати таку діяльність підприємству надала Верховна Рада України з 2 по 30 квітня. Негативно на фінансові результати вплинула заборона експорту спирту, яка діяла з 19 березня по 15 травня.

«Окрім щоденної господарської діяльності зараз відбувається реформа спиртової галузі, зокрема і ДП «Укрспирт». З 18 лютого, коли Комітетом Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики була погоджена   Стратегія  приватизації ДП «Укрспирт» зроблено низку кроків у цьому напрямку: приведено у відповідність до вимог чинного законодавства статут Підприємства, проведено оцінку усіх основних засобів ДП «Укрспирт», введено в експлуатацію окремі основні засоби, які раніше не були введені та ін.», - підкреслив Сергій Блескун.

«12 об'єктів (виробничих майданчики) ДП «Укрспирт» було передано до Державного фонду майна України. Ще 6 об'єктів цього тижня ми передали до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства і найближчим часом вони також будуть у відомстві ДФМУ. А це вже майже половина всіх потужностей ДП “Укрспирт”. У зв'язку з цим, виробничі потужності Підприємства будуть поступово скорочуватись до того часу, коли галузь повністю не перейде у приватну власність», - повідомив в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

Один з найбільших вітчизняних агрохолдингів запрошує студентів на стажування

Про це повідомляє компанія у Facebook..

“Ми запрошуємо студентів та випускників на стажування на підприємствах Групи МХП.

Особливості:
— стажування триває 3 місяці на основі трудового договору з відміткою у трудовій книжці;
— заробітна плата на рівні зі спеціалістами, які вже працюють на підприємстві;
— надається місце для проживання на весь період;
— є щоденний трансфер до і від місця стажування;
— харчування вартістю від 1 грн в їдальні підприємства”, — розповіли в МХП.

Для того, щоб подати заявку на стажування, потрібно надіслати резюме на електронну пошту [email protected] Згодом пройти співбесіду з потенційним керівником.

“У разі успішного проходження стажування, ви маєте можливість отримати постійну роботу в провідному агрохолдингу країни”, — наголошують в МХП.

Довідка: МХП — один з найбільших агрохолдингів України. Найбільший виробник і експортер курятини (Наша Ряба). Георграфія експорту компанії охоплює понад 80 країн світу. Власник МХП Юрій Косюк.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

LOZOVA MACHINERY представили техніку в Чернігівській області

LOZOVA MACHINERY взяли участь в демо-показі, що проходив на потужностях агрохолдингу Агропросперіс (м. Ніжин, Чернігівської області), де гідно показали себе серед інших учасників – відомих світових виробників сільгосптехніки. Для компанії це додатковий тест-драйв, який ще раз підтвердив технологічність, високу ефективність і надійність техніки, що випускається.

34.jpg

У польових демонстраціях була представлена коротка дискова борона ДУКАТ з шириною захвату 6 метрів, укомплектована прутково-клітьовим котком. Роботи велися за двома фонам, по рослинним залишкам сої і по полю після збирання пшениці. У відповідності з поставленими завданнями борона виконала подрібнення ґрунту, рівномірно розподіливши і перемішавши з ґрунтом післяжнивні залишки. Після одного проходу ДУКАТ залишив ідеальний агрофон, що відрізняється однорідною структурою ґрунту, відсутністю гребенів і грудок і рівномірною глибиною обробки, що склала 10 см при швидкості 15 км/год.

81.jpg

LOZOVA MACHINERY показали найвищі результати по економічності з мінімальною витратою палива (витрата значно нижче, ніж у зарубіжних аналогів), а також стали кращими за продуктивністю (7,73 га/год).

У компанії Агропросперіс відзначили, що багатопрофільний дисковий лущильник ДУКАТ забезпечує найякісніший передпосівний обробіток і створює оптимальне посівне ложе.

19.jpg

Кредит під 0% на комбайни VERSATILE!

Компанія «Версатайл Україна» в рамках партнерської програми з Credit Agricole Bank пропонує придбати комбайн VERSATILE в кредит під 0%! 

Умови пропозиції:
Відсоткова ставка - 0%;
Валюта - гривня;
Строк кредиту - до 18 місяців;
Початковий внесок - 25%;
Разова комісія - 1%;
Графік погашення - раз на 6 місяців рівними частинами.

За детальною інформацією по пропозиції та з приводу купівлі техніки VERSATILE звертайтеся за телефонами +38 044 596 55 28, +38 098 675 47 11 або до офіційних дилерів, зазначених на сайті www.versatile.ua/purchase/dealers

446.jpg

 

МХП повідомив, де відкриються перші м'ясомаркети

У липні перші три магазини відкриються в Ковелі, Сумах та Миколаєві. Про це розповів керівник управління з роботи з франчайзингом в МХП Дмитро Морозов, передає УНН.

"Ми виходимо на ринок з абсолютно новим форматом, який буде відкриватися паралельно з існуючою мережею м'ясних магазинів. Це будуть магазини біля будинку з сучасною технікою та обладнанням. Покупці матимуть можливість придбати широкий асортимент м'яса, на будь-який смак і під будь-яку страву. А професійну консультацію не лише з купівлі, а й з приготування страв надаватиме м'ясний сомельє. Асортимент буде відрізнятися залежно від розмірів конкретного магазину, але, окрім м'яса, у магазинах можна буде купити хлібобулочні та молочні вироби, соуси, бакалію, овочі і фрукти й інші супутні товари. Для клієнтів будуть діяти акції і знижки, а також програма лояльності", - зазначив Дмитро Морозов.

Амбіція МХП на найближчі кілька років у кількості магазинів у країні вимірюється тисячами, але поки проектом передбачено відкриття приблизно 50 торгових точок по всій країні до кінця 2020 року.

За словами керівника, новий формат бізнесу компанія розвиває за системою франчайзингу. М'ясомаркети відкриватимуть як з існуючими, так і новими інвесторами. Причому новим інвесторам гарантується річний дохід на інвестиції. У проекті прописані всі бізнес-процеси, і в цьому одна з його переваг для партнерів.

Новий проект МХП викликав інтерес як в існуючих партнерів компанії, так і у нових інвесторів, готових почати ведення бізнесу в галузі продуктів харчування, тому невдовзі магазини відкриються у Ковелі, Сумах, Миколаєві, Кропивницькому, Черкасах, Києві, Одесі, Львові, Старокостянтинові, Тернополі, Слов'янську, Полтаві, Запоріжжі та інших містах. Залежно від розміру міста та його специфіки передбачені різні площі магазинів - 45 кв. м і 100 кв. м.

"У нас багаторічний досвід роботи на ринку України, діюча торговельна мережа, що складається з більш ніж 1700 торгових точок, і це дає нам величезну базу даних і досвіду. По-перше, ми знаємо, як організувати цей бізнес, як ним управляти і як його зробити прибутковим. Партнерові не потрібно буде придумувати, як запустити акцію або що розмістити в торговій точці. Він буде працювати за безпечною та перевіреною схемою. По-друге, це сучасний формат мережі, яка доповнює і підсилює діючу модель бізнесу. Адже в такому магазині будуть нововведення з точки зору додаткових сервісів, які важливі більш молодій аудиторії. Для нашого партнера це дасть можливість збільшити кількість покупців, розширити асортимент при фактично тих же витратах на магазин і відповідно зробити бізнес більш рентабельним. Для покупця ми створюємо зручний і сучасний магазин, який будується на "трьох китах": якість, сервіс і емоція", - підсумував Морозов.

ЄБРР може виділити "Астарті" додатковий кредит на $10 мільйонів

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на повідомлення банку, передає БизнесЦензор.

Рада директорів планує розглянути проект 22 липня цього року.

Таке фінансування створить додаткову подушку ліквідності для компанії під час кризи COVID-19, наголошується в документі.

ЄБРР вказує, що цей кредит є додатковим траншем до виділеного в серпні 2018 року кредиту на $20 млн.

"Астарта" – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у восьми областях України. До його складу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства з земельним банком 243 тис. га і молочні ферми з 24 тис. голів ВРХ, сім елеваторів, біогазовий комплекс і завод з переробки сої в Полтавській області (ТОВ "Глобинський переробний завод").

"Астарта" в 2019 році отримала 1,69 млн євро чистого прибутку проти 18,26 млн євро чистого збитку в 2018 році, виручка виросла на 20,4% – до 448,01 млн євро.