178171
182818

Ціни на овочі "борщового набору"

Як змінились ціни на "борщовий набір" за тиждень, дивіться у відео.Ціни на курячі яйця на ринку

Яйця є одним з найбільш популярних і улюблених продуктів: вони смачні, поживні, ситні і корисні, та й до того ж входять до складу багатьох страв.
 
Ну а ми переглянули ціни на них, тому запрошуємо вас до перегляду відео.Екзотичні фрукти: ціни та асортимент

Асортимент екзотичних фруктів, які ви навряд чи знайдете на полицях найближчого супермаркету. 

 Ціни на фрукти на ринку

А ви знали, що фрукти містять речовини, які сприяють виробленню ендорфінів - так званих гормонів щастя. Тому, якщо у вас поганий настрій, з'їжте порцію фруктів і вам одразу захочеться посміхнутись. А у виборі смачних фруктів вам допоможе ринок "Шувар".На що звертати увагу під час купівлі курятини?

Як обирати м’ясо птиці правильно? На що, крім звичного терміну придатності, має звертати увагу споживач? Про це в коментарі для 24 Каналу розповіла Анна Сузова, головна технологиня найбільшого виробника птиці в Україні, компанії МХП.

“Перш за все варто зважати на зовнішній вигляд продукту. Зверніть увагу на те, як розвинута м’язова тканина. Якщо ви вибираєте не фасовані продукти, то важливо, щоб поверхня м’яса була ледь вологою, але у жодному разі не липкою. Також важливо, якого кольору курятина. Зверніть увагу на запах, відсутність крововиливів або якихось зовнішніх дефектів. Під час вибору фасованих продуктів потрібно оцінити цілісність пакування, а також наявність повної інформації про продукт (виробник, термін та умови зберігання та ін.)”, – зазначила пані Сузова.

Джерело: meat-inform.comОгірки, помідори, капуста: ціни на овочі на ринку

У відео ви можете переглянути ціни на ринку "Шувар" на помідори, кабачки, цукіні, капусту, перець та інше.