174499

Ціни на різні сорти перцю

Майданчик ринку "Шувар" рясніє барвами літніх овочів! Найбільше привертають увагу кольорові перці, тож сьогодні дізнались ціни на різні сорти цього овоча. 

«UKRAVIT» та OТР Банк розробили нову пропозицію під осінню посівну

Компанія «UKRAVIT» продовжує працювати, щоб агровиробники отримали всі необхідні їм продукти та сервіси для повноцінного забезпечення агросезону. Тому вона спільно зі своїм партнером ОТР Bank розробила унікальну пропозицію під осінню посівну – 2020. 

Відтепер відсоткова ставка для отримання агрокредиту в рамках програми «UKRAVIT Finance» на термін 12 місяців складає 0%. При цьому жодних додаткових затрат за оформлення, видачу та супроводження кредитних коштів не передбачається. Тож у кінцевому рахунку агровиробник отримує необхідні йому для придбання продуктів і послуг кошти на максимально вигідних умовах.

Детальніше можна дізнатися за посиланням: https://ukravit.ua/uk/ukravit-finance/ 

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Ваш вибір 'Подобається'.

Один з найбільших вітчизняних агрохолдингів запрошує студентів на стажування

Про це повідомляє компанія у Facebook..

“Ми запрошуємо студентів та випускників на стажування на підприємствах Групи МХП.

Особливості:
— стажування триває 3 місяці на основі трудового договору з відміткою у трудовій книжці;
— заробітна плата на рівні зі спеціалістами, які вже працюють на підприємстві;
— надається місце для проживання на весь період;
— є щоденний трансфер до і від місця стажування;
— харчування вартістю від 1 грн в їдальні підприємства”, — розповіли в МХП.

Для того, щоб подати заявку на стажування, потрібно надіслати резюме на електронну пошту [email protected] Згодом пройти співбесіду з потенційним керівником.

“У разі успішного проходження стажування, ви маєте можливість отримати постійну роботу в провідному агрохолдингу країни”, — наголошують в МХП.

Довідка: МХП — один з найбільших агрохолдингів України. Найбільший виробник і експортер курятини (Наша Ряба). Георграфія експорту компанії охоплює понад 80 країн світу. Власник МХП Юрій Косюк.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

В Україні дешевшає морква

В Україні знижується ціна на моркву, повідомляють аналітики проекту EastFruit. Негативний ціновий тренд в даному сегменті фермери пов'язують з досить великою пропозицією на ринку, так і з невисокими темпами збуту. При цьому вони не виключають подальшого здешевлення, якщо попит на моркву залишиться колишнім.

Враховуючи збільшення пропозиції даної продукції на ринку, виробники змушені знижувати ціни на моркву. Так, на даний момент моркву з місцевих господарств пропонується до продажу за ціною 6-9 грн/кг ($0,22-0,32/кг), що в середньому на 12% дешевше, ніж тижнем раніше.

За словами виробників, зниження цін пов'язане з сезонним зростанням пропозиції моркви середніх сортів. Крім того, тиск на ціни чинить досить стриманий попит на цю продукцію. Оптові компанії та роздрібні мережі готові закуповувати зазначені коренеплоди тільки невеликими партіями, пояснюючи своє рішення вкрай низькими темпами реалізації в роздробі.

При цьому, варто відзначити, що, незважаючи на те, що ціна на моркву в Україні знижується, вона ще значно вище рівня минулого року. Зокрема, в кінці липня 2019 року моркву на українському ринку коштувала в середньому на 27% дешевше, ніж на сьогоднішній день.

У Києві в теплиці викрили "конопляну плантацію"

Про це УНН повідомляє із посиланням на пресслужбу прокуратури Києва.

"За даними слідства, зловмисник організував та налагодив за місцем свого проживання незаконний посів та вирощування конопель. Теплиці були оснащені системою поливу, вентиляцією та освітленням. За результатами проведених обшуків за місцем проживання зловмисника та облаштованої теплиці правоохоронці виявили 440 кущів коноплі, а також висушені суцвіття", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що наразі власнику плантації повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 310 КК України (незаконний посів та вирощування конопель).

Також вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

"Відпрацьовується коло осіб, які можуть бути причетними до вирощування та збуту нарковмісних рослин для притягнення до кримінальної відповідальності", - зазначається у повідомленні.

Ваш вибір 'Подобається'.

В Україні у сотні раз збільшать штрафи за забруднення сільськогосподарських земель

Про це йдеться у прийнятому 21 липня Верховною Радою за основу законопроекті № 2207-1 д «Про управління відходами».

Документ також передбачає у десятки, а то і в сотні разів підвищення штрафів за порушення вимог управління відходами під час їх збору, перевезення та обробки; порушення правил ведення обліку відходів, неподання або подання звітної інформації про управління відходами з порушенням строків; приховування, спотворення або відмова від надання повної та достовірної інформації за запитами посадових осіб та зверненнями громадян та їх об'єднань з управління відходами; порушення правил передачі відходів; порушення встановлених правил і режиму експлуатації установок і виробництв з обробки відходів; викидання сміття з вікон поїздів, автомобілів і за борт катерів.

Законопроект також запроваджує принцип «забруднювач платить» — тобто витрати на запобігання утворення відходів, їх збір, перевезення і обробку, включаючи витрати на утримання об'єктів інфраструктури з управління відходами, покриваються власниками відходів і тими, хто їх продукує.

До останніх віднесено фіз -, юрособи та ФОП, які утворюють відходи або відповідно до Закону володіють, користуються та розпоряджаються відходами.

У побутові відходи включені змішані та/або окремо зібрані відходи домогосподарств, включаючи відходи паперу, картону, скла, пластику, деревини, текстилю, упаковки, біовідходи, металобрухт, відходи електричного та електронного обладнання, відходи батарей і акумуляторів, медичні та небезпечні відходи у складі побутових, великогабаритні та ремонтні відходи, змішані та/або окремо зібрані відходи з інших джерел у разі, якщо ці відходи подібні за своїм складом з відходами домогосподарств.

У побутові відходи не включаються відходи промисловості, сільського та лісового господарства, рибальства та аквакультури, резервуарів для септиків, стічні води та відходи їх обробки, включаючи осад стічних вод, транспортні засоби, у яких закінчився термін експлуатації, відходи будівництва та знесення.

Запроваджується нова комунальна послуга управління відходами.

Плата за послугу визначається на основі тарифу на послугу з управління побутовими відходами та норм надання послуги.

До складу тарифу включаються тарифи на послуги зі збору, вивезення, відновлення та видалення побутових відходів; витрати виконавця послуги з управління побутовими відходами, які необхідні для забезпечення належного надання цієї послуги; тарифи на послуги зі збору, вивезення, відновлення, видалення відходів визначаються та встановлюються окремо за видами побутових відходів (змішані, великогабаритні та ремонтні, біовідходи та відходи зелених насаджень, інші специфічні види побутових відходів, роздільний збір яких передбачений регіональними та місцевими планами управління відходами).

З 1 січня 2025 року забороняється експлуатація полігонів відходів без оснащення системами захисту грунтових вод, знешкодження біогазу і фільтрату, системами контролю викидів в атмосферу і забруднення грунтів і підземних вод, системами моніторингу стану навколишнього середовища.

Виняток передбачено для суб'єктів господарювання у сфері управління відходами, які виконують план приведення місця поховання у відповідність до вимог законодавства за графіком, встановленим у дозволі.

Джерело: ecotown.com.ua