178171

Ціни на українські та імпортні ягоди

Ягідний ряд на "Шуварі" рясніє українськими полуницею та черешнею. Ціни зустрічаються різні, залежно від сорту та розміру ягід.
 
Малина, ожина, лохина та порічка переважно іспанські, ціни на них тримаються на високому рівні. Більше про асортимент дивіться у відео.

Актуальні ціни на салатні овочі

Ціни на салатні овочі на майданчику ринку "Шувар":

- молода капуста подешевшала майже у 2 рази - зараз ціна становить 4-5 грн/кг
- огірки й помідори можна придбати за 28-30 грн/кг
- стало більше цвітної капусти - ціна 37 грн/кг
- кабачки - від 22 грн/кг.

Як змінилися ціни на яблука

Станом на кінець травня, яблука залишаються найдешевшим українським фруктом, хоч у порівнянні із минулим роком ціни на них значно більші. Асортимент та ціни на усі сорти яблук на майданчику "Шувару" у відеоогляді .

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Ціни на літні фрукти та ягоди

Полуниця, персики, черешня, диня та інші фрукти та ягоди - ціни на українську та імпортну продукцію на майданчику ринку "Шувар".

Закарпатський фермер поділився секретами часникового бізнесу

У селі Тур’ї Ремети що на Перечинщині вирощують та збирають щороку тонни часнику. Щоосені його сушать. Опісля – консервують та продають по всій Україні. Як вдалось місцевому фермеру за декілька років досягнути такого результату – дивіться у сюжеті.

Актуальні ціни на овочі

Ціни на ранні овочі поступово знижуються. Дізнались актуальні ціни на ранні овочі на майданчику "Шувару"  "борщового набору": буряк, цибулю, моркву, картоплю та капусту.

 

Ваш вибір 'Подобається'.