182818
178171

Ціни на зелень на ринку

Петрушка, кріп, шпинат, рукола, зелена цибуля, базилік і інші ароматні трави вітамінізують наші ослаблені після довгої зими організми. Будь-який вид зелені - смачний, красивий, а найголовніше корисний інгредієнт наших страв.Ціни на фрукти на ринку

Недарма, фрукти називають натуральними вітамінами. Вони дають енергію, покращують імунітет, та навіть покращують настрій!
Не дивно, що без них не обходиться жоден раціон корисного харчування.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Як змінились ціни на овочі "борщового набору"

Традиційний відеоогляд з майданчику ринку "Шувар".

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Ціни на ягоди на ринку

Потішити себе літніми ягодами можна навіть весною. Лохина, малина, полуниця - це все можна знайти на ринку «Шувар».

Ваш вибір 'Подобається'.


Як забути про блокування податкових накладних назавжди

Питання блокування податкових накладних продовжує бути актуальним серед агровиробників. Публікуємо запис вебінару, в якому заступниця голови ВАР з питань оподаткування, практикуючий сертифікований аудитор, партнер компанії Crowe Erfolg Ukraine та Crowe A&A Ukraine (член Crowe Global) Ольга Богданова розповіла, чому відбувається призупинення реєстрації ПН/РК та як цього уникнути.

Експертка зупинилась на основних причинах призупинення реєстрації ПН/РК. Разом з тим наголосила, можна цього уникнути, якщо подати якісну таблицю платника податку. Якщо вона коректно заповнена, то під моніторинг такі податкові накладні не підпадають. 

На конкретних прикладах підприємств Ольга Богланова пояснила як потрібно діяти, щоб податкові накладні не були заблоковані, які документи подавати та як їх заповнювати.

Зразки документів, представлені Ольгою Богдановою під час вебінару, ви можете завантажити за посиланням.Ціни на салатні овочі на ринку

Редиска, помідори, огірки та інші салатні овочі сьогодні у нашому огляді цін.

Ваш вибір 'Подобається'.