Coca-Cola інвестує $1,1 млн на відбудову зруйнованого дитсадка на Київщині

Coca-Cola інвестує $1,1 млн на відбудову зруйнованого дитсадка на Київщині
Фото: з відкритих джерел

Coca-Cola збудує новий дитячий садок у селі Богданівка Броварського району. В компанії зазначають, що будівля матиме укриття на випадок повітряних тривог.

Богданівка входить до Великодимерської територіальної громади, на території якої вже близько 25 років працює завод Coca-Cola. Під час повномасштабної війни село зазнало тяжкого удару: практично знищені школа і дитячий садочок, також значних пошкоджень зазнала амбулаторія.

Новий дитсадок буде розрахований на більшу кількість вихованців — раніше заклад вміщував близько 120 дітей. Наявність укриття — одна з обов’язкових вимог до проєкту дитсадка. Coca-Cola інвестує в цей об’єкт 1,1 мільйона доларів, оскільки громада визначила дошкільний заклад як найбільш нагальну потребу.

«Доля подарувала нашим мешканцям щастя жити у мальовничій місцевості. Але вона послала нам і жахливе випробування, яке ми гідно витримуємо. Свої зусилля об’єднали люди, влада та підприємства нашої громади. Coca-Cola збудує для нас дитячий садок і у Богданівці зазвучить голосний дитячий сміх. Це сильна відповідь тому злу, яке прийшло на нашу землю», — сказав Голова Великодимерської ОТГ Анатолій Бочкарьов.

Вже з перших днів після звільнення Броварщини Coca-Cola активно працювала над відновленням власного виробництва. На початку травня завод поновив роботу з урахуванням вимог якості та безпеки. Окрім того, компанія зберегла усі робочі місця з початку війни.

The Coca-Cola Company, Coca-Cola HBC, інші партнери-ботлери та Фундація Coca-Cola взяли на себе зобов’язання виділити понад 18,5 мільйона доларів для гуманітарної підтримки України, а також підтримки своїх локальних працівників. Компанія зосереджена на забезпеченні життєво необхідними харчовими продуктами та водою тих, хто їх потребує в Україні. На цей час Coca-Cola вже доставила понад 1,14 мільйона літрів продукції у ті точки, де відчувалася гостра потреба.

Джерело: hromadske.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/coca-cola-investuye-11-mln-na-vidbudovu-zrujnovanogo-dytsadka-na-kyyivshhyni%EF%BF%BC
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати
1