ControlFunction на NZ Aggressive: змінюємо глибину обробітку легко та швидко

ControlFunction на NZ Aggressive: змінюємо глибину обробітку легко та швидко
Фото: з відкритих джерел

Точність дотримання робочої глибини культиваторами для передпосівного обробітку ґрунту й, відповідно, якісна підготовка посівного ложа — це головні критерії оцінки виконання цієї вкрай важливої технологічної операції. Але не слід забувати, що кожна частина поля під час вегетаційного періоду висіяних культур піддається впливу робочих органів різних сільськогосподарських машини та рушіїв техніки, відповідно, тож і потреба в обробітку цих ділянок різна.

Vaderstad Nz Extreme 1425 Lukaskralphoto 29

Лідер із виробництва техніки для сівби та обробітку ґрунту, компанії Väderstad, пропонує унікальні агрегати NZ Aggressive, в конструкції яких втілено низку інноваційних рішень, що дають змогу отримати відмінні результати з мінімальною кількістю проходів полем.

Vv7102 20001

Зокрема, конструкція машини та ControlFunction, система контролю й регулювання глибини обробітку, дають можливість швидко налаштовувати машину з кабіни трактора залежно від типу ґрунтів та бажаного результату: переущільнені краї, польові дороги, ділянки зі слабко структурованими, запливаючими ґрунтами, які можуть переущільнюватись в осінньо-зимовий період, можна обробляти інтенсивніше, за потреби — глибше, що створює оптимальні умови для висіву, проростання та подальшого розвитку сільськогосподарських культур.

Vv7188 20087

NZ Aggressive — інструмент, який дає змогу гнучкіше підходити до обробітку ґрунту, швидко підлаштовуватися під ситуації та бути впевненим у позитивному результаті.

Перегляди: 326
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/controlfunction-na-nz-aggressive-zminyuyemo-glybynu-obrobitku-legko-ta-shvydko
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати