Cудно-танкер «Таманський» через Prozorro.Продажі передано в бербоут-чартер

Cудно-танкер «Таманський» через Prozorro.Продажі передано в бербоут-чартер
Фото: з відкритих джерел

19 грудня 2022 року підписано договір бербоут-чартеру судна-танкера «Таманський» між ДП «Сервіс», що належить до сфери управління Держрибагентства, та переможцем електронних торгів (аукціону) електронної торгової системи Прозорро.Продажі ТОВ «Юридична компанія «Ессаймент».

Договір підписано строком на 5 років. Відповідно до умов бербоут-чартеру місячна ставка за фрахт становить 14 278 $ США.

Порівняно з попередніми договорами фрахтування ефективність управління державним майном зростає в рази. Адже відтепер усі витрати, пов’язані з експлуатацією та ремонтами судна, окрім часткової компенсації першого ремонту, покладено на фрахтувальника, чого раніше не відбувалось взагалі.

Важливо, що даною умовою договору повністю зруйновано можливу корупційну складову та нівельовано можливість зловживання фрахтувальника та судновласника при узгодженні та проведенні компенсацій за будь-які ремонти та інші експлуатаційні витрати.

На весь час фрахтування забезпечено постійне перебування судна під дією Регістру судноплавства України та право плавання виключно під прапором України.

Нагадаємо, Держрибагентством було оголошено про пошук нового фрахтувальника серед українських або іноземних компаній на прозорих та вигідних для країни засадах для підвищення ефективності і дохідності від використання державного майна. Адже танкер перебував в бербоут-чартері у ТОВ «Нафто-газовий центр безпеки та навчання», але через порушення умов договору бербоут-чартеру з боку фрахтувальника, ДП «Сервіс» було розірвано зазначений договір в односторонньому порядку.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cudno-tanker-tamanskyj-cherez-prozorro-prodazhi-peredano-v-berbout-charter
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати