Ціна оренди вагонів-зерновозів в Україні знижується

Ціна оренди вагонів-зерновозів в Україні знижується
Фото: з відкритих джерел

В Україні спостерігається поступове зниження ставки орендної плати на вагони-зерновози, які виставляються АТ «Укрзалізниця» на електронні аукціони в системі Прозорро.Продажі.

Про це на своїй сторінці в мережі Facebook написав заступник директора департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов.

«Ринок використання вагонів-зерновозів поступово охолоджується! В Прозорро.Продажі 8 листопада ставки плати на зерновози просіли ще на 668,11 грн/добу – до 4351,52 грн/добу», – написав він.

Як підкреслив Валерій Ткачов, на даний час компанія збільшила кількість виставлених на торги вагонів-зерновозів із 500 до 600 і ввела розмежування за місцями навантаження «з метою забезпечення потреби аграріїв усіх регіонів у вагонах «Укрзалізниці».

«Протягом найближчих 2 тижнів буде проведено аукціони з розподілу вагонів у листопаді-грудні 2021 р. Це дозволить знизити ажіотажний попит на вагони на даний момент і охолодить ринок. У подальших планах – реалізація через ЕТС Прозорро.Продажі вагонів на період січень-квітень 2022 р.», – додав він.

Джерело: АПК-Інформ

Перегляди: 14
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/czina-orendy-vagoniv-zernovoziv-v-ukrayini-znyzhuyetsya
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати