Ціни на цибулю в Україні продовжують зростати

Ціни на цибулю в Україні продовжують зростати
Фото: з відкритих джерел

Відпускні ціни на цибулю в Україні продовжують зростати, повідомляють аналітики проекту EastFruit. За словами ключових гравців ринку, цього тижня торговельна діяльність у сегменті цибулі дещо активізувалася, що дозволило продавцям знову підвищити відпускні ціни. До позитивних коригувань вдавалися виключно власники якісної цибулі, пропозиція якої на ринку продовжує скорочуватися.

Так, лише з кінця минулого тижня цибуля в українських господарствах подорожчала в середньому на 19%. Сьогодні фермери пропонують якісну цибулю на продаж по 14-22 грн/кг, тоді як тиждень тому ціна на якісну продукцію не перевищувала 18 грн/кг.

Причиною чергового цінового зростання в даному сегменті експерти проекту називають досить високий попит на цибулю, причому все частіше від учасників ринку надходять нарікання на недостатню пропозицію продукції високої якості.

Необхідно відзначити, що, незважаючи на чергове подорожчання, вартість цибулі в Україні на сьогодні в середньому на 58% нижча, ніж на початку травня 2023 року. При цьому учасники ринку не виключають, що тенденція до подорожчання цієї продукції збережеться й надалі, а темпи зростання цін на цибулю продовжуватимуть прискорюватися з подальшим скороченням запасів у сховищах господарств.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cziny-na-czybulyu-v-ukrayini-prodovzhuyut-zrostaty
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати