Ціни на добрива падають: фермери купують лише необхідний мінімум

Ціни на добрива падають: фермери купують лише необхідний мінімум
Фото: з відкритих джерел

Світові ціни на добрива падають, а фермери та трейдери купують лише необхідний мінімум. Сховища часто переповнені, і пропозиція продовжує збільшуватися, оскільки ціни на газ падають. Ринок далекий від збалансованого, кажуть аналітики CRU у своєму щотижневому огляді ринку.

Про це пише propozitsiya.com.

За словами аналітика з питань добрив Джоша Лінвілля, різке падіння цін на природний газ призвело до того, що виробництво сечовини в Європі відновилося приблизно до 60-65% від нормального рівня з мінімуму в 20-30% минулого року. На Європу припадає лише 5% світового виробництва сечовини, але це все одно 11,3 млн тонн продукту, і це сильно впливає на ціни.

Після завершення індійського тендеру на сечовину ціни впадуть ще на $20-30 за тонну в більшості регіонів . Проте прогноз щодо цін залишається слабким, каже Лінвілл. Тендер на індійську сечовину було врегульовано за цінами доставки в Індію $330/т CFR, що означає приблизно $310/т fob для експортерів Близького Сходу.

На думку більшості аналітиків, пропозиція на ринку залишається значною, що спонукає більшість покупців продовжувати купувати лише те, що їм абсолютно необхідно, і залишає відкритою можливість зайняти більші позиції, якщо ціна впаде далі.

Нітрат амонію (KAS), найважливіше азотне добриво, яке використовують німецькі фермери, зараз коштує лише близько 385 євро за тонну.

Весняний сезон у США вже в розпалі , і весь імпорт сечовини, який був доставлений протягом зими, тепер розподіляється по всьому Середньому Заходу. При дуже високих запасах американський апетит до додаткових спотових завантажень буде мінімальним, описують ситуацію в США аналітики.

Ціни на нітрат амонію продовжують стрімко знижуватися – минулого тижня російський нітрат впав ще на 10%, що буде цікаво для покупців, не чутливих до російських санкцій, таких як Бразилія та, можливо, деякі африканські покупці, кажуть трейдери.

Ціни на аміак також продовжили свою тенденцію до зниження: ціни на Близькому Сході впали майже на $70 за тонну, оскільки попит на аміак в Азії майже відсутній. Незважаючи на те, що нижчі ціни викликали певну купівельну активність, у секторі аміаку залишається серйозний надлишок пропозиції, і ціни продовжуватимуть падати, поки попит і пропозиція не збалансуються.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cziny-na-dobryva-padayut-fermery-kupuyut-lyshe-neobhidnyj-minimum
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  30 Березня

  Ічнянський молочно-консервний комбінат отримав чистий прибуток у 105,9 млн грн

  Американська Cargill припинить експорт зерна з росії: це один із найбільших постачальників у світі

  В Україні пропонують страхувати аграрний експорт

  Децентралізація енергетичного ринку, кредитування та запуску хімічної промисловісті: експерт назвав основні потреби АПК

  Живець свиней подешевшав: які ціни

  Аскет Шиппінг починає будівництво зерносховища в порту Ізмаїл

  Переробники зацікавлені в зниженні цін на сире молоко

  Болгарські аграрії протестують через безмитне ввезення українського зерна

  Українські аграрії зменшать посівні площі під зерновими культурами, але збільшать під олійними, — Мінагрополітики

  Ціна на свинину може зрости до 10%: які види м’яса подорожчають перед Великоднем

  БІЛЬШЕ НОВИН