Ціни на фуражну пшеницю підвищилися

Ціни на фуражну пшеницю підвищилися
Фото: з відкритих джерел

Початок минулого тижня розпочався із послаблення цін на зернові та олійні. Вартість сої продовжила низхідний тренд, проте вже не так стрімко, як на минулому тижні.

Про це повідомляє пресслужба Української універсальної біржі.

«Надмірна пропозиція пшениці продовжує тиснути на індикативи. На олійному ринку все більше покупців в очікуванні нового врожаю. Очікується, що впродовж кількох наступних днів в центральних та південних областях пройдуть дощі, які знизять вплив спеки на посіви, тому потенційно будуть сприятливі умови для збирання сої та соняшника. За прогнозом, ціни на сою нового врожаю не перевищуватимуть торішніх показників», – зазначають аналітики УУБ.

Цінові індикативи трейдерів станом на 31 серпня до минулого тижня:

кукурудза – 5 312,52 грн/т (-1,27%);

пшениця 2 клас – 5 817,91 грн/т (-2,75%);

пшениця 3 клас – 5 397,44 грн/т (-2,13%);

пшениця фуражна – 4 700,82 грн/т (+0,08%);

соя – 15 623,33 грн/т (-6,10%);

«Світовий ринок знаходився у стані відносного спокою. Ф’ючерси пшениці та кукурудзи на біржі Чикаго більшу частину тижня зазнавали послаблення. Індикативи на пшеницю формувалися на новинах щодо можливостей експорту, а вартість кукурудзи рухалась в залежності від прогнозу погоди та стану посівів. Загалом, основні країни-експортери знаходяться у сприятливих умовах для вирощування сільськогосподарських культур, окрім США, де домінує посушлива погода.», – додають аналітики УУБ.

Джерело: AgroTimes

Перегляди: 7
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cziny-na-furazhnu-pshenyczyu-pidvyshhylysya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати