Ціни на капусту в Україні прагнуть до нуля, який овоч наступний?

Ціни на капусту в Україні прагнуть до нуля, який овоч наступний?
Фото: з відкритих джерел

З самого початку поточного тижня на внутрішньому ринку України почали поступово знижуватися оптові ціни на капусту, повідомляють аналітики проєкту EastFruit.

Сьогодні виробники готові реалізовувати оптові партії капусти в діапазоні 5-6 грн/кг ($0,13-0,16/кг), коли ще минулої п’ятниці реалізація велася за цінами 7-10 грн/кг ($0,19-0,26/кг). Капусту із середніми та низькими якісними показниками, яка надалі спрямовується на переробку, гуртом реалізовують у діапазоні 3-4 грн/кг ($0,08-0,11/кг).

За словами учасників ринку, у місцевих господарствах розпочався сезон збирання капусти пізніх сортів, внаслідок чого пропозиція продукції на ринку суттєво зросла. При цьому на ринку одночасно зросла як пропозиція капусти стандартної якості, так і неякісної продукції, попит на яку також відзначається як стабільний.

Інформація подається мовою оригіналу

*За даними проєкту “АПК-Інформ: овочі та фрукти”

Як повідомляють аналітики проекту “АПК-Інформ: овочі та фрукти”, сьогодні ціни на капусту в Україні вже нижчі за торішні щонайменше у 2 рази!

Нагадаємо, що в середині вересня 2022 року, оптові ціни на капусту перебували в межах 7-12 грн/кг ($0,19-0,32/кг), тобто були найвищими щонайменше за останні 5 сезонів.

Водночас виробники овочів борщового набору в Україні, на сьогодні, крім капусти, стурбовані зниженням цін і на інші культури. Особлива увага зараз приділяється сегменту моркви, яка, після останнього здешевлення, вже стала доступнішою за буряк.

Перегляди: 6
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cziny-na-kapustu-v-ukrayini-pragnut-do-nulya-yakyj-ovoch-nastupnyj
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
3
Нічого сказати
1