Tempo950x100

Tempo300x100

Ціни на картоплю в Україні вдвічі вищі за минулорічні і продовжують зростати

Ціни на картоплю в Україні вдвічі вищі за минулорічні і продовжують зростати
Фото: з відкритих джерел

Українські виробники картоплі впевнено підвищують відпускні ціни на свою продукцію, повідомляють аналітики проекту EastFruit. Чергове зростання цін у цьому сегменті оператори ринку пояснюють підвищеним попитом оптових компаній та роздрібних мереж, які продовжують закуповувати картоплю для тривалого зберігання.

Так, тільки з початку поточного тижня картопля зросла у ціні до 10-14 грн/кг, що в середньому на 20% дорожче, ніж наприкінці минулого тижня. За словами самих виробників, підвищувати ціни в даному сегменті їм дозволяє не лише високий попит, а й скорочення пропозиції даної продукції з дрібних господарств населення, оскільки через погіршення погодних умов більшість виробників не має змоги відвантажувати свою продукцію на ринок.

Зазначимо, що на сьогоднішній день картопля в Україні вже коштує в середньому вдвічі дорожче, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому оператори ринку зазначають, що зростання цін не сприяло зниженню попиту на картоплю, у зв’язку з чим вони не виключають, що наступного тижня фермери пробуватимуть вкотре підвищити ціни в даному сегменті.

Перегляди: 108
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cziny-na-kartoplyu-v-ukrayini-vdvichi-vyshhi-za-mynulorichni-i-prodovzhuyut-zrostaty
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати