Ціни на полуницю вже майже на чверть вищі, ніж торік: скільки коштує ягода на ринку

Ціни на полуницю вже майже на чверть вищі, ніж торік: скільки коштує ягода на ринку
Фото: з відкритих джерел

На ринку України відзначається стрімке зростання цін на полуницю. Фермери пропонують ягоду до продажу по 65-100 грн/кг, що в середньому на 27% дорожче, ніж тижнем раніше.

Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Зазначається, що прохолодна погода, яка спостерігалася в основних регіонах вирощування даної ягоди, не сприяла швидкому дозріванню полуниці, що й дозволило садівникам підвищити ціни на свою продукцію.

Скільки просять за ягоду

За словами учасників ринку, на сьогоднішній день пропозиція полуниці з місцевих господарств поки що дуже малооб’ємна, що дає можливість виробникам продавати ягоду за досить високими цінами.

На даний момент якісну полуницю на ринку пропонують до продажу по 65-100 грн/кг, що в середньому на 27% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Коли подешевшає полуниця

При цьому, як зауважують аналітики, ціна полуницю в Україні на сьогоднішній день в середньому на 23% вища, ніж в аналогічний період минулого року.

За словами операторів ринку, ціна на суницю садову, ймовірно, буде знижуватися зі збільшенням пропозиції даної ягоди з місцевих господарств.

Крім того, тиск на ринок чинять стабільні поставки дешевшої імпортної полуниці.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cziny-na-polunyczyu-vzhe-majzhe-na-chvert-vyshhi-nizh-torik-skilky-koshtuye-yagoda-na-rynku
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати