Tempo950x100

Tempo300x100

Ціни на соняшник в Україні знову зростають

Ціни на соняшник в Україні знову зростають
Фото: з відкритих джерел

Згідно з даними моніторингу ІА «АПК-Інформ», ціни на українському ринку соняшнику зросли до рівнів, з яких почали знижуватися на початку грудня.

Як зазначається, попри зниження цін на експортному ринку соняшникової олії, необхідність поповнення сировинної бази та підвищена конкуренція з експортерами змушувала переробників підвищувати закупівельні ціни.

Станом на кінець дня 25 грудня ціни попиту переробних підприємств зросли до 13500-14000 грн/т СРТ, однак нерідко в західних та південних областях досягали 14500 грн/т на тих же умовах.

Водночас компанії зазначали, що зниження цін, яке передувало підвищенню, суттєво скоротило обсяги пропозиції олійної на ринку і навіть відновлення підвищувальної цінової динаміки поки що не сприяло суттєвому зростанню. Аграрії продовжували стримувати продаж, очікуючи підвищення попиту і цін після налагодження експорту соняшнику до Болгарії.

Варто відзначити, що налагодження експорту української олійної в напрямку Болгарії поки що лише в процесі і очікується не раніше січня після погодження ліцензій, на отримання яких заявки вже почали подавати.

Перегляди: 1800
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cziny-na-sonyashnyk-v-ukrayini-znovu-zrostayut
Like
Цікаво
2
Подобається
Сумно
2
Нічого сказати