Tempo950x100

Tempo300x100

Ціни на сою в Україні знижуються після майже чотиримісячного підвищення

Ціни на сою в Україні знижуються після майже чотиримісячного підвищення
Фото: з відкритих джерел

За даними моніторингу ІА «АПК-Інформ», в Україні другий тиждень поспіль тримається знижувальний ціновий тренд на соєві боби.

Ще з початку середини місяця учасники ринку відзначали зниження закупівельних цін на соєві боби, яке помітно прискорилось минулого тижня, що значною мірою було зумовлено зниженням цін та активності на експортному напрямку.

Так, більшість виробників закуповували соєві боби за 17000-17500 грн/т СРТ, що в середньому на 300-500 грн/т нижче у порівнянні з попереднім тижнем. Водночас загальний діапазон цін на ГМ соєві боби наразі становить 16200-18300 грн/т СРТ проти 16800-18300 грн/т СРТ станом на 15 січня.

На тлі зниження цін переробні компанії почали проявляти більш активний інтерес до закупівлі соєвих бобів, адже їм було необхідно в короткостроковий період сформувати запаси олійної для роботи в середньо- та довгостроковій перспективі.

Разом з цим спостерігалось суттєве збільшення пропозиції сої від аграріїв, які були готові поступитися в ціні, так як більшість із них потребували термінового поповнення обігових коштів напередодні посівної кампанії.

Перегляди: 26
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cziny-na-soyu-v-ukrayini-znyzhuyutsya-pislya-majzhe-chotyrymisyachnogo-pidvyshhennya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати