Ціни на свиней забійних кондицій знову ростуть

Ціни на свиней забійних кондицій знову ростуть
Фото: з відкритих джерел

Ціни на свиней забійних кондицій зміцнюються третій тиждень поспіль, відзначили аналітики Асоціації «Свинарі України» за підсумкам щотижневого моніторингу закупівельних цін.

У ході минулих торгів котирування на ринку живця зміцнилися на 1–2 грн/кг чи у середньому на 2,2%. Незалежно від регіону більшість товарних партій цього тижня закуповували по 63–65 грн/кг, а середньоринкова позначка склала 64,5 грн/кг. Така зміна цін підкріплювалася відповідними спостереженнями виробників свинини, які свідчили про спроби  заготівельників закупити додаткові об’єми та спроби забронювати товарні партії заздалегідь.

Темпи приросту цін закупівлі дещо уповільнилися у середині квітня, а заготівельники констатують, що яскраво вираженого передвеликоднього пожвавлення наразі не відчувають. Проте окремі з них помітили незначне «просідання» продажів порівняно з попереднім тижнем, зокрема через погіршення погодних умов та зниження активності заготівлі сировини з боку глибокої м’ясопереробки. І хоча наразі очікування заготівельників неузгоджені, вони відкидають ймовірності подальшого росту цін закупівлі та активізацію торгівлі вже наступного тижня по мірі наближення до Великодня.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cziny-na-svynej-zabijnyh-kondyczij-znovu-rostut
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати