Ціни на свинину живою вагою почали знижуватися

Ціни на свинину живою вагою почали знижуватися
Фото: з відкритих джерел

У кінці першої декади травня ціни на свиней забійних кондицій продовжили рух у бік зниження, відзначають аналітики Асоціації «Свинарі України» за результатами щотижневого моніторингу.

За підсумками перших торгів травня закупівельні ціни на більшість товарних партій зупинилися в межах 71-72 грн/кг. Хоча на Сході подекуди звучать вищі ціни, а ціни ближче до нижньої цінової межі зустрічаються на Заході, середньозважена ціна цього тижня зупинилася на рівні 71.9 грн/кг (-7.6% до попереднього рівня). Водночас, регіональна розбіжність цін, яку фіксували ще тижнем раніше стала менш виразною та переважно не перевищує 1 грн/кг.

Хоча представники м’ясопереробної галузі наразі не відзначають істотного пожвавлення торгівлі із зниженням цін, проте виробники свинини відчули активізацію заготівельників цього тижня. Нетипово холодні погодні умови наразі відтерміновують початок пікнікового сезону. Проте низка операторів упевнені, що прихід тепла хоч із запізненням, сприятиме, сезонному підвищенню кінцевого попиту на охолоджену свинину та створить підтримку цінам на ринку живця.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cziny-na-svynynu-zhyvoyu-vagoyu-pochaly-znyzhuvatysya-2
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати