Ціни на свинину живою вагою продовжують знижуватися

Ціни на свинину живою вагою продовжують знижуватися
Фото: з відкритих джерел

У другій половині липня послаблення цін на ринку свиней забійних кондицій продовжилося, констатують аналітики Асоціації «Свинарі України».

Середньозважена ціна закупівлі свинини живою масою втратила 3% проти попереднього тижня, зупинившись на позначці 76,8 грн/кг. Так, хоча на Сході, в Центрі та у південних областях ціни закупівлі цього тижня переважно коливалися в межах 77-79 грн/кг, помітно нижчі ціни в західних регіонах (75-76,5 грн/кг) продовжують «тягнути» цінову криву у бік зниження.

Відчутно нижчі ціни закупівлі на Заході істотно впливають на цінову кон’юнктуру в сегменті охолодженої свинини і в інших регіонах та посилюють конкуренцію між її постачальниками, відзначають представники м’ясопереробки. При цьому, відгуки про перебіг оптової та кінцевої реалізації, а також цінові очікування неоднозначні, хоча постачальники живця наразі не спостерігають ані відмов від попередньо замовлених партій, ані їх переносів. Водночас, низка операторів відзначає перші ознаки сезонного послаблення пропозиції свинини — зниження середньої забійної маси тварин та/чи розміру товарних партій до реалізації у зв’язку із спекотними погодними умовами. Тож обмеженіша пропозиція у наступні кілька тижнів має надати підтримку для котирувань на ринку живця. 

Перегляди: 4
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cziny-na-svynynu-zhyvoyu-vagoyu-prodovzhuyut-znyzhuvatysya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати
1