Ціни на свинину живою вагою знову знизилися

Ціни на свинину живою вагою знову знизилися
Фото: з відкритих джерел

У кінці жовтня сезонне послаблення цін закупівлі свиней забійних кондицій продовжилося, констатують аналітики Асоціації «Свинарі України.

Сценарій попередніх торгів повторився і минулої п’ятниці: котирування на живець свиней забійних кондицій понизилися, а регіональні розбіжності цін збереглися. Так, хоча подекуди оператори фіксували і вищі ціни, більшість товарних партій на Сході та в Центрі реалізовували по 66-68 грн/кг, а на Заході — по 65-66 грн/кг. Середньозважений показник цього тижня склав 66,5 грн/кг, що на 7% нижче за його попередній рівень.

Більшість операторів погоджуються, що основним чинником тиску на ціну є сезонність, адже традиційно в цей період споживча активність послаблюється через переорієнтацію на інші види білка та підготовку до опалювального сезону.

Водночас, пропозиція свинини збільшується на противагу «дефіцитнішим» літнім місяцям, адже темпи приросту живої маси тварин із зниженням температур відновлюються.

Крім цього, спостерігають і більшу активність дрібних відгодівельників. Хоча представники м’ясопереробки переважно утримуються від прогнозів щодо подальшої цінової динаміки, окремі все ж відзначають, що торгівля стабілізувалася протягом останніх кількох тижнів, а подальше зниження цін «знецінює» перехідні залишки і не сприяє пожвавленню реалізації.

Перегляди: 7
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cziny-na-svynynu-zhyvoyu-vagoyu-znovu-znyzylysya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати