Ціни на свинину знову пішли вгору на тлі дефіциту живця

Ціни на свинину знову пішли вгору на тлі дефіциту живця
Фото: з відкритих джерел

У середині вересня закупівельні ціни на свинину знову рушили вгору на тлі дефіциту живця, констатують аналітики Асоціації «Свинарі України».

Торги на 37-й тиждень для операторів вітчизняного ринку свинини завершилися підвищенням котирувань на 2-3 грн/кг проти позначки попереднього тижня. Так, в західних та центральних регіонах ціна кілограма свинини живою масою переважно коливалася в межах 68-70 грн/кг. Дефіцит кондиційної свинини на Сході сприяв підвищенню цін до 70-73 грн/кг.

Переробники одностайно підтверджують нестачу свиней забійних кондицій, яка цього тижня посилилася. Так, за їх свідченнями, ще значна частка живця, що виходить на ринок, має «літню» забійну масу, яка поступається стандартній. Крім цього, низка операторів скоротила обсяги товарних партій чи вимушено пропускає реалізацію, щоб тварини набрали необхідну масу. Водночас, більшість представників переробки відзначає, що темпи реалізації наразі не слабшають, тоді як чимало операторів мають труднощі із заготівлею свинини в достатніх обсягах для задоволення усіх запитів. Через це окремі переробники були змушені збільшити радіус закупівлі живця попри значні логістичні витрати. 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cziny-na-svynynu-znovu-pishly-vgoru-na-tli-deficzytu-zhyvczya
Like
Цікаво
1
Подобається
1
Сумно
1
Нічого сказати
8