Ціни на яблука нового врожаю стрімко знижуються

Ціни на яблука нового врожаю стрімко знижуються
Фото: з відкритих джерел

Незважаючи на те, що збирання яблука нового врожаю в Україні розпочалося порівняно недавно, відпускні ціни на цей фрукт стрімко знижуються, повідомляють аналітики проекту EastFruit. Основною причиною понижувальної цінової тенденції виробники називають практично повну відсутність попиту на яблуко літніх сортів урожаю 2022 року.

Так, тільки на початку поточного тижня яблука нового врожаю знизилися в ціні в середньому на 31%, і на сьогоднішній день реалізація цих фруктів відбувається в межах діапазону 7-10 грн/кг ($0,19-0,27/кг). При цьому більшість оптових компаній та роздрібних мереж ще продовжують продавати торішні яблука, зокрема виробництва Польща.

За словами виробників, сьогодні попит на яблука поточного врожаю практично повністю відсутній як на внутрішньому ринку, так і з боку експортних компаній. При цьому врожай яблук в Україні цього року оцінюється на досить високому рівні. Але продати свою продукцію за прийнятними цінами українські садівники мають дуже мало шансів.

Варто зазначити, що на даний момент вартість яблук нового врожаю в Україні вже в середньому на 33% дешевша, ніж на початку серпня минулого року. При цьому більшість ключових гравців ринку не виключають, що відпускні ціни в даному сегменті будуть знижуватися і надалі, якщо ситуація з темпами збуту не зміниться.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cziny-na-yabluka-novogo-vrozhayu-strimko-znyzhuyutsya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати