Tempo950x100

Tempo300x100

Ціни на живець свиней пішли вгору

Ціни на живець свиней пішли вгору
Фото: з відкритих джерел

Ціни на свиней живою масою продовжили підвищення в останні дні січня, повідомляють аналітики Асоціації «Свинарі України» за підсумками щотижневого моніторингу.

У ході останніх торгів січня позитивна цінова динаміка зберігалася: активний попит з боку як постійних, так і нових клієнтів, а також запити на додаткові партії серед тижня сприяли підвищенню закупівельних цін до 65–66 грн/кг. Хоча епізодично звучать як вищі, так і нижчі ціни, більшість товарних парій закуповують у межах згаданого діапазону. Середньозважена ринкова позначка цього тижня становить 65,7 грн/кг, що на 9,2% вище ніж попереднього.

Заготівельники відзначають, що на відміну від початку місяця, ринкова пропозиція кондиційних тварин помітно менша, тож не всі змогли закупити бажані обсяги.

Щодо перебігу реалізації, то попри те, що деякі оператори відчули посилення конкуренції між постачальниками охолодженої свинини та негативне коливання обсягів замовлень, більшість із них відзначає, що торгівля йде планово та відповідає сезонним тенденціям.

Частина заготівельників висловлює побажання щодо стабілізації цін заготівлі, проте решта не очікує такого розвитку подій вже на початку лютого, тож передбачає подальше відновлення цін.

Перегляди: 228
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/cziny-na-zhyvecz-svynej-pishly-vgoru
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати