Tempo950x100

Tempo300x100

«Д.Трейдінг» Ріната Ахметова почала торгувати зерном

«Д.Трейдінг» Ріната Ахметова почала торгувати зерном
Фото: з відкритих джерел

Трейдинговий підрозділ енергетичного холдингу ДТЕК – «Д.Трейдінг» – оголосив про початок торгівлі зерном. Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії.

«Д.Трейдінг» виходить за межі ринків електроенергії, газу та вугілля, розширюючи свою діяльність на інші товарні ринки, сказано у пресрелізі.

У грудні «Д.Трейдінг» уклав першу тестову угоду із зерном та відкрив агропредставництво в Одесі.
Компанія вийшла на ринок з фуражною пшеницею, підписавши контракт на постачання 1000 метричних тонн товару. Згідно з умовами угоди, постачання відбудеться до порту Чорноморськ.
«Для старту у новому сегменті ми обрали найменш ризиковий варіант. Основна мета цієї угоди – адаптувати нашу трейдингову інфраструктуру під новий напрямок діяльності», – пояснив Дмитро Маляр, генеральний директор «Д.Трейдінг».

В компанії назвали це «стратегічним кроком» у прагненні до диверсифікації та розширення на нові сегменти.

ТОВ «Д.Трейдінг» – трейдерський підрозділ створений на базі енергохолдингу ДТЕК Ріната Ахметова у 2019 році. Засновником виступила зареєстрована в Нідерландах компанія D.TRADING B.V.

«Д.Трейдінг» займається торгівлею електроенергії, яку виробляє «ДТЕК Енерго» та природного газу, який видобуває «ДТЕК Нафтогаз».

У лютому 2023 року «Д.Трейдінг» вийшла на газовий ринок Австрії та отримала доступ до торгівлі на Central European Gas Hub AG (CEGH) – провідному газовому торговому центрі у Центрально-Східній Європі.

За даними Оpendatabot, дохід «Д.Трейдінг» за результатами роботи в 2022 році перевищив 144 млрд грн в порівнянні зі 122,5 млрд грн за попередній рік, чистий прибуток за минулий рік досяг 6,2 млрд грн (4,5 млрд грн у 2021-му), активи – 51,3 млрд грн (39,3 млрд грн у 2021).

Джерело: forbes.ua

Перегляди: 10
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/d-trejding-rinata-ahmetova-pochala-torguvaty-zernom
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати