Деблокада гирла Бистре заощаджує бізнесу щонайменше $500 тисяч на добу

Деблокада гирла Бистре заощаджує бізнесу щонайменше $500 тисяч на добу
Фото: з відкритих джерел

Згідно з підрахунками експертів, звільнення острова Зміїний та деблокада гирла Бистре заощаджує бізнесу щонайменше пів мільйона доларів на добу.

Про це повідомляє пресслужба ДП “Адміністрація морських портів України” (АМПУ) у Фейсбуці.

«Додаткове вікно можливості дозволить пришвидшити темпи проведення суден-зерновозів до Дунайських портів. Паралельно ми працюємо з румунськими колегами, аби логістичні процеси були максимально швидкими та ефективними», – розповів очільник АМПУ Олексій Востріков.

У пресслужбі зазначають, що розвиток Дунайського портового кластеру визначено одним із пріоритетних напрямків у роботі, зокрема, і Британсько-Української групи з питань відновлення інфраструктури. Це дозволить уникнути гуманітарної катастрофи всередині країни та попередити світову продовольчу кризу, що виникла внаслідок російської військової агресії.

Для забезпечення комфортної та ефективної роботи бізнесу АМПУ перейшла до прозорих механізмів тижневого планування суднозаходів до дунайських портів через Суліну. Також, крім тижневого плану, на сайті підприємства публікуватимуться: щоденна інформація з актуальним переліком суден на рейді Суліни, щоденний звіт про проведення суден каналом та тижневий звіт про відпрацювання румунськими колегами тижневого плану.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/deblokada-gyrla-bystre-zaoshhadzhuye-biznesu-shhonajmenshe-500-tysyach-na-dobu
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати