Депутати готуються запровадити «дикий» ринок землі

Депутати готуються запровадити «дикий» ринок землі

Про це на брифінгу зазначив народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин Вадим Івченко, пише agroportal.ua.

За його словами, законопроектом №9355-5 пропонується не продавати землю до 1 січня 2020 року.

«Депутати готуються до того, щоб при голосуванні цей законопроект не набрав відповідної кількості голосів. При цьому немає жодних правил гри та розуміння, як саме відбуватиметься обіг земель сільськогосподарського призначення після відміни мораторію», — констатує Вадим Івченко.  

За його словами, як результат таких рішень, в Україні запуститься «дикий» ринок землі, що вплине на угоди, які підписують українці щодо оренди, а також відбуватиметься монополізація цього ринку, і цілком можливо невдовзі земля опиниться у 100 великих компаній.

Читайте також: Аграрії проти продовження мораторію на продаж землі

«Батьківщина» буде наполягати на тому, щоб наступного тижня законопроект про продовження мораторію було проголосовано. Наполягати, щоб він максимально швидко пройшов Аграрний комітет. Ми маємо дати посил фермерству, одноосібникам, бізнесу, що наступний рік буде під мораторієм», — резюмує парламентарій.

Читайте також: Продовження земельного мораторію спровокує “бюджетний Чорнобиль”

Нагадаємо, у Верховну Раду внесли п’ять законопроектів про продовження мораторію на продаж землі

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/deputaty-hotuyutsya-zaprovadyty-dykyj-rynok-zemli
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати