Депутати презентували План реформ в аграрному секторі

Депутати презентували План реформ в аграрному секторі
Фото: з відкритих джерел

Під час з’їзду Великої фракції «Слуги народу» в Трускавці депутати і чиновники презентували план реформ на 2021-2023 рр. в аграрному секторі.

Зокрема, план реформ в аграрному секторі передбачає розвиток локального сільгоспвиробництва. Депутати пропонують врахувати в Плані трансформації країни ряд реформ в аграрному секторі, зокрема збільшення крафтових продуктів харчування на внутрішньому ринку до 10% до 2023 року.

Як приклад успішного розвитку крафтового виробництва депутати представили Козівську ремісничу пивоварню, виноробню Father’s Wine, равликову ферму «Дід Джозеф», підприємство «Копичинецькі ковбаси», а також путівник по крафтовим локаціям України «Дороги гурманів».

До 2023 року депутати і чиновники пропонують досягти наступних цілей:

  • Розвиток і відновлення зрошення в Україні (на 20% більше сільськогосподарських земель під зрошенням, на 30% менші витрати води, на 40% менше споживання електроенергії на одиницю подачі води);
  • Здорове харчування ( на 30% більше площ під органічною продукцією, +20% українців, які харчуються збалансовано, 20% шкільних дієт містять органічні продукти. Крім того, вдвічі зменшена кількість харчових отруєнь);
  • Розвиток локального сільгоспвиробництва ( 10% внутрішнього ринку продуктів харчування – крафтові; 5% валової сільськогосподарської продукції виробляється кооперативами, на 24 тис. га більше інтенсивних насаджень ягід та фруктів. Також пропонується досягти створення 300 тис. робочих місць в АПК).

Найближчим часом плани будуть доопрацьовані з урахуванням пропозицій і зауважень Президента, представників уряду, народних депутатів, а потім оприлюднені.

Виступаючи перед депутатами президент Зеленський висловив упевненість в результаті земельної реформи.

“Я впевнений в результаті. Тільки хочеться, щоб все довелося до кінця, якщо чесно. Я вважаю, що у нас в цілому правильний день. Я хотів би до вас звернутися, і до прем’єр-міністра, для нас дуже важливо, щоб найближчим час ми побачили реалізацію такої важливої земельної реформи, яка нам далася такою кров’ю”, – сказав Зеленський, коментуючи роботу геопортала.

Джерело: zn.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/deputaty-prezentuvaly-plan-reform-v-agrarnomu-sektori
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати