Держрибагентство отримало сучасну техніку від ПРООН

Держрибагентство отримало сучасну техніку від ПРООН
Фото: з відкритих джерел

Світова спільнота продовжує підтримувати Україну та надавати допомогу у цей складний для нашої країни час.

Так, у рамках реалізації проєкту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) «Підвищення ефективності боротьби з незаконним, непідзвітним та нерегульованим (ННН) рибальством шляхом запровадження інноваційних технологій» Держрибагентство отримало сучасне обладнання, покликане удосконалити процеси здійснення рибоохоронної діяльності.

Зокрема, 4 червня за участі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віталія Головні, т.в.о. Голови Держрибагентства Ігоря Клименка та керівника проєктів ПРООН Олексія Пирікова відбувся перший етап передачі Держрибагентству технічних засобів – 40 GPS-трекерів та 5 зарядних станцій для боді-камер в якості міжнародної технічної допомоги.

Image

Обладнання сприятиме підвищенню відповідальності і відкритості рибоохоронних патрульних під час виконання службових обов’язків, а також ефективності боротьби з незаконною, непідзвітною та нерегульованою рибальською діяльністю.

Держрибагентство вдячне проєкту ПРООН за підтримку стійкості України в умовах війни, яка посилить спроможність здійснення заходів з охорони, збереження та відповідального використання водних біоресурсів.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/derzhrybagentstvo-otrymalo-suchasnu-tehniku-vid-proon
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати