Десятки підприємств України експортують молочні товари в ЄС, що свідчить про їх якість і безпечність

Десятки підприємств України експортують молочні товари в ЄС, що свідчить про їх якість і безпечність
Фото: з відкритих джерел

Протягом останніх двох років експорт української молочної продукції поступово збільшується. Також розширюються ринки для постачання молочних товарів.

Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час виступу  на експертній дискусії «Зміни в молочній галузі за два роки війни».

За його словами, Європарламент ухвалив рішення про продовження ще на рік автономного торгового режиму з Україною. Це означає, що  після остаточного затвердження цього рішення  Радою ЄС український молочний бізнес зможе і надалі експортувати продукцію в ЄС без обмежень.

«Десятки українських підприємств експортують свою молочну продукцію в ЄС. Це свідчить, що українські молочні товари якісні і безпечні», – зазначив Тарас Висоцький.

Перший заступник міністра розповів, що українська молочна продукція також експортується в Канаду, країни Середньої Азії та Африки. Він наголосив на важливості стимулювання виробництва молока для його подальшої переробки. Зокрема, Тарас Висоцький нагадав, що для переробних підприємств Урядом передбачена підтримка – програма «Доступні кредити 5-7-9», згідно з якою виробники можуть отримати кредит до 150 млн грн.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/desyatky-pidpryyemstv-ukrayiny-eksportuyut-molochni-tovary-v-yes-shho-svidchyt-pro-yih-yakist-i-bezpechnist
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати