Deutsche Bahn переводить регіональні поїзди на біопаливо

Deutsche Bahn переводить регіональні поїзди на біопаливо
Фото: з відкритих джерел

Компанія Deutsche Bahn (DB) перевела свої перші 57 регіональних поїздів на біопаливо в рамках загальнонаціональної кампанії з відмови від звичайного дизельного палива та зменшення викидів CO2.

Про це пише propozitsiya.com.

Експеримент було розпочато у федеральній землі Баден-Вюртемберг, де потяги, що працюють на біопаливі, будуть використовуватися в мережах Aulendorfer Kreuz і Donau-Ostalb. АЗС в Аулендорфі була переобладнана для потоку біодизеля. До кінця наступного року потужність станції має становити 1,3 млн літрів. Це не буде спеціальна БД-АЗС; інші оператори також можуть використовувати його.

Використання регіональних поїздів на біодизелі допоможе скоротити викиди CO2 на зазначених маршрутах на 90 відсотків, стверджує DB.

«До грудня 2023 року ми заощадимо близько 3700 тонн CO2 на двох мережах», — каже керівник регіонального транспорту DB Евелін Палла, додаючи, що компанія хоче перевести регіональні поїзди в інших регіонах також на біопаливо до кінця року.

Потяги працюють на гідроочищеній рослинній олії (HVO). DB підкреслює, що біопаливо, яке воно використовує, не містить пальмової олії.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/deutsche-bahn-perevodyt-regionalni-poyizdy-na-biopalyvo
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати