#Discover HARP: результати і перспективи

#Discover HARP: результати і перспективи

У чому його суть? Один час продукція ХАРП поставлялася в більш ніж 40 країн світу. Після розпаду Радянського Союзу завод на деякий час втратив зв’язки з багатьма ринками. Взятий ним у 2000-ті роки курс на глибоку модернізацію виробництва дозволив ХАРП не тільки відновити, але й примножити виробничий і інжиніринговий потенціал, завод щорічно освоює і випускає більше 100 модифікацій підшипників і вузлів світового рівня якості.

Мета туру «Discover HARP» – продемонструвати можливості та компетенції ХАРП для світової аграрної спільноти, дозволивши зарубіжним ринкам знову відкрити для себе Харківський підшипниковий завод і оцінити високий рівень його розробок і продукції.

У 2018 році ХАРП взяв участь у більш ніж 30 міжнародних виставках, відвідав понад 20 країн Європи, Північної Америки, Східної Азії та СНД. У цьому році на рахунку ХАРП – 5 дебютів на таких виставках, як «EIMA», «China International Bearing Industry Exhibition», «Сanada’s Outdoor Farm Show», «Caspian Agro», «Techagro», що дозволило розширити міжнародне партнерство і вийти на нові ринки (Італія, Китай, Канада, Азербайджан, Чехія).

Крім цього, за підсумками участі у міжнародних виставках продукція ХАРП привернула увагу численних відвідувачів з Хорватії, Греції, Данії, Угорщини, Румунії, Німеччини та інших країн. Продукція харківського заводу затребувана в Болгарії, Чехії і Польщі. ХАРП впевнено став на ноги в Прибалтиці – компанія JSC IGNERA продовжила на другий рік дистриб’юторський ексклюзивний контракт, представляючи продукцію HARP в Литві та Латвії. Плануються виходи на ринки Вірменії, Грузії, Таджикистану, Туреччини, а також повернення на ринки Аргентини і Бразилії, куди раніше ХАРП постачав продукцію, але після введення інструментів державного регулювання зовнішньої торгівлі процес постачання дуже ускладнився, а загороджувальні мита в цих країнах фактично витиснули підшипники з ринку.

Набирають обороти з продажу як в Україні, так і на світовому ринку підшипники з новими сучасними конструкціями ущільнень підвищеної герметичності X-SHIELD, які забезпечують 100 %-у герметичність і захист. Крім цього, в 2018 році спостерігається зростаючий попит на загальнопромислові підшипники HARP – порівняно з попереднім роком потреба і, відповідно, обсяги виробництва харківського заводу збільшилися на 50 %.

ХАРП завжди прагне бути ближче до свого споживача. І саме з цією метою проводить відкриті вебінари та екскурсії на підприємство. Старт промислового туру на виробництво відбувся в липні, і з того моменту завод відвідали близько 100 осіб: представники дилерських компаній, торгуючих організацій, машинобудівних підприємств, фахівці з IT-сфери, які більше дізналися про ХАРП як про потужне сучасне підприємство зі славною 70-річною історією і побачили, як завод працює і розвивається.

Довідка:
Харківський підшипниковий завод  (ХАРП) – вітчизняний виробник підшипникової продукції, підприємство з 70-річною історією, на якому працює понад 1500 співробітників. Унікальна та інноваційна продукція ХАРП має широкий спектр застосування, поставка ведеться по 5 основним напрямам: залізничний транспорт, аграрний сектор, автомобільна промисловість, гірничо-металургійний комплекс, загальне машинобудування.

 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/discover-harp-rezultaty-i-perspektyvy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати