Для аграріїв впроваджена програма польових випробувань мастильних матеріалів, що заощаджує кошти

Для аграріїв впроваджена програма польових випробувань мастильних матеріалів, що заощаджує кошти
Фото: з відкритих джерел

Технічні засоби для аграрія – це те, що допомагає йому виконувати свою роботу та приносить дохід і, по суті, вони є основними його інструментами. А ще це одна з головних статей витрат – техніку треба придбати, обслуговувати, щоб підтримувати її в робочому стані, або ремонтувати, коли вона несподівано виходить з ладу. І для багатьох постійно постає питання, яким чином можна знизити витрати на утримання знарядь праці, і при цьому не зашкодити їхньому технічному стану.

Мастильні матеріали, серед складових витрат на обслуговування, займають досить малу частку, але від їх якості та своєчасної заміні суттєво залежить працездатність та довговічність вузлів техніки. Тому чи варто економити на них і, якщо все ж таки є таке бажання, то як робити це правильно? На це питання є чітка відповідь у технічного відділу компанії «Саноко Трейдінг» – офіційного та ексклюзивного імпортера олив американського бренду SUNOCO, який має більш ніж 130-річну історію існування та відомий по всьому світу.

«Сучасне різноманіття марок та моделей техніки потребує для обслуговування багато різних видів та типів олив, які, за певних інтервалів заміни, гарантують високі експлуатаційні показники самої техніки. Тому для нас, як фахівців технічного відділу постачальника мастильних матеріалів, головним завданням є, перш за все, кваліфікована підтримка наших партнерів щодо вибору та застосування мастильних матеріалів згідно вимог виробників техніки. – наголошує керівник відділу Максим Козир. – Крім того, використання сучасних олив Sunoco та лабораторних методів оцінки їх стану дозволяє оптимізувати практики обслуговування техніки, що в цілому сприяє зниженню витрат на її експлуатацію.»

Максим Козир

Кожна одиниця сільськогосподарської техніки по своєму унікальна і, звісно, грамотна рекомендація тієї чи іншої оливи майже на 100% гарантує, що протягом міжсервісного інтервалу олива буде повністю виконувати покладені на неї завдання – змащувати, охолоджувати, ущільнювати тощо. Економія за рахунок застосування більш дешевих, а, отже, менш якісних олив – це хибний шлях, який, зазвичай, призводить до негативних наслідків. Якісні оливи від іменитого та перевіреного виробника в більшості випадків мають досить великий запас міцності, що дозволяє оптимізувати практику використання та як наслідок збільшити міжсервісний інтервал, але це варто робити під наглядом спеціалістів. Саме таким сервісом є програма LUBTEST від SUNOCO, яка вже другий рік поспіль доводить свою ефективність.

SUNOCO LUBTEST – це програма польових випробувань мастильних матеріалів Sunoco. Її головна мета – контрольованим чином оцінити ступінь захисту вузла оливою, що використовується в певних умовах, її забруднення та можливість оптимізації сервісного інтервалу заміни оливи. Такий підхід дозволяє раціонально витрачати кошти на витратні матеріали без втрати високого рівня захисту вузлів обладнання, що змащуються оливою. Більш того, в деяких випадках завдяки цій програмі вдається завчасно попередити вихід техніки з ладу, а це вже зовсім інший порядок коштів.

Програма складається з декількох етапів:

  1. Вибір техніки для участі в програмі та підбір мастильних матеріалів Sunoco.
  2. Фіксація даних по технічному стану вибраної техніки та оливи, узгодження методики проведення тестування, графіків відбору проб та доступ до техніки, у разі необхідності – підписання Договору щодо тестування, як гарантія нашої відповідальності.
  3. Безпосередньо процес заливки оливи, який відбувається в присутності як представників «Саноко Трейдінг», так і зацікавлених осіб зі сторони власника техніки.
  4. Узгоджений заздалегідь відбір зразків оливи та відправка їх в сертифіковану і незалежну лабораторію OELCHECK в Німеччину, що виключає можливість надання необ’єктивних висновків.
  5. Проведення аналізів в лабораторії, їхня інтерпретація та надання рекомендацій.

За досить простим виглядом криється кропітка та відповідальна робота технічних спеціалістів Sunoco. Проте досягнуті результати заслуговують на те, щоб приділяти цій програмі час та зусилля.

Так, наприклад, протягом 2022 року під час виконання програми SUNOCO LUBTEST на декількох аграрних підприємствах у тракторах John Deere JD 8335R був підтверджений стандартний інтервал в 250 мотогодин, який потім був обґрунтовано збільшений до 300 мотогодин. Як висновок – залиті в двигуни цих тракторів оливи Sunoco Super C SAE 15W-40 (API CK-4) та Sunoco Heavy Duty Super HPD SAE 15W-40 (API CI-4) мають достатній запас експлуатаційних властивостей для роботи за продовжених міжсервісних інтервалів. А це, в свою чергу, збільшить корисний час експлуатації тракторів та заощадить кошти на їх експлуатацію.

Детально за консультацією по програмі SUNOCO LUBTEST можна звернутись до технічного відділу компанії «Саноко Трейдінг» за телефоном +38 (044) 33-44-556 або написавши листа на електронну пошту [email protected]

Перегляди: 17
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/dlya-agrariyiv-vprovadzhena-programa-polovyh-vyprobuvan-mastylnyh-materialiv-shho-zaoshhadzhuye-koshty
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати