Для українців молоко із щоденного продукту харчування може перетворитися на розкіш

Для українців молоко із щоденного продукту харчування може перетворитися на розкіш
Фото: Glass of milk on a table on the field with two bottles of milk

Через серйозне підвищення ціни на газ для молочних підприємств у найближчі місяці можуть подорожчати і продукти. Про це йдеться у сюжеті на телеканалі “Україна 24“.

“Пляшка молока 2,5% жирності у листопаді у нас подорожчає десь на 2 гривні. Зрозуміло, що це вплине і на відпускну ціну на місцях торгівлі. Масло у залежності від жирності, від фасування – ціна збільшилася на 10-15 гривень на кілограм”, – розповідає керівник молочного підприємства на Чернігівщині Анатолій Дідур.

За словами фахівців, частина підприємств можуть взагалі не пережити цю зиму. Та й ціни, які є зараз – неконкурентоспроможні.

“Це неконкурентна ціна. Якщо купувати молоко за такою ціною і не мати державної компенсації – це просто неможливо вести бізнес. Я думаю, що частина молокопереробних підприємств може не пережити цю зиму”, – каже завідувач відділу фінансово-кредитної політики ННЦ “Інститут аграрної політики”.
Тож для українців молоко із щоденного продукту харчування може перетворитися на розкіш. Зросли суми у платіжках, суттєво зросла продуктова інфляція, тож споживачі будуть заощаджувати навіть на молоці.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/dlya-ukrayincziv-moloko-iz-shhodennogo-produktu-harchuvannya-mozhe-peretvorytysya-na-rozkish
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
2
Нічого сказати