До Дня незалежності у Київ відправлять другу баржу з херсонськими кавунами

До Дня незалежності у Київ відправлять другу баржу з херсонськими кавунами

Це має відбутися орієнтовно 23, 24 серпня, хоча спочатку планувалося розпочати завантаження судна ще минулого тижня. Причиною затримки стала погода, яка вплинула на якість врожаю.

Про це розповів керівник фермерського господарства, яке є постачальником баштанної продукції, Олександр Синенко, повідомляє Херсон.city.

За словами фермера, через сильну спеку кавуни “спікаються” на сонці, що негативно позначається на їх харчових властивостях. З цієї причини необхідно буде дочекатися більш пізнього урожаю.

“Готується баржа на 23-24 десь з нових посадок кавуна, а планували вантажити вчора”, – розповів Олександр Синенко.

Також він повідомив про логістичну складову при формуванні ціни на “кавун з баржі”: “торгові Мережі працюють в правовому полі. 2,50 кавун множимо на ПДВ, 3 гривні. Сюди додати палет, який займає 15 копійок, він коштує 75 гривень на півтонни. Є 3,15. Короб – вартість упаковки – лягає на кілограм, плюс ще 54 копійки. Є 3,69-3,70. Плюс транспортування – 1 гривня”.
 

Нагадаємо, що 4 серпня в Переяславі-Хмельницькому на терміналі компанії “Нібулон” завершила свій шлях перша баржа з кавунами з Херсонської області, яка вирушила з Голої Пристані вгору по Дніпру 31 липня.

Перегляди: 0
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/do-dnya-nezalezhnosti-u-kyyiv-vidpravlyat-druhu-barzhu-z-hersonskymy-kavunamy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати