До найбільшого ринку Львова “Шувар” добудують новий дворівневий павільйон

До найбільшого ринку Львова “Шувар” добудують новий дворівневий павільйон
Фото: з відкритих джерел

На найбільшому гуртовому ринку “Шувар” збудують дворівневу споруду, яка стане значним розширенням наявного HoReCa Center. Про це повідомив у соцмережах гендиректор ринку Іван Федишин.

За словами Федишина, перший поверх об’єкта передбачатиме торгові площі для спеціалізацій – “солодощі, делікатеси та молочна продукція”. А на другому поверсі будуть розташовані офісні приміщення та склади.

Image 2

Споруда загальною площею 5,2 тисячі м² буде устаткована сучасними вертикальними зв’язками та просторою рампою для зручного завантаження та розвантаження товарів. Така структура забезпечить зручне та ефективне поєднання логістики, адміністративних та торгових процесів.

Image 1

“Новий корпус стане логічним доповненням та потужним підсиленням для наявного об’єкта, який станом на сьогодні, є безумовним лідером за обсягами реалізації вищеназваних товарних груп на Західній Україні”, – зазначає гендиректор ринку.

Торік виконком Львівської міськради затвердив містобудівні умови та обмеження на проєктування нового корпусу ринку “Шувар”. Там уже збудовано підземне укриття з опаленням і вбиральнями.

Джерело: liga.net

Перегляди: 115
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/do-najbilshogo-rynku-lvova-shuvar-dobuduyut-novyj-dvorivnevyj-paviljon
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати