До портів Великої Одеси прямує майже 5,2 тис. вагонів із зерновими

До портів Великої Одеси прямує майже 5,2 тис. вагонів із зерновими
Фото: з відкритих джерел

У напрямку портів Великої Одеси рухається 5184 вагони із зерновими. Це на 1060 одиниць менше, ніж тижнем раніше. Такі дані оприлюднив заступник директора департаменту технології перевезень та комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, пише Rail.insider.

Наразі середньодобовий показник вивантаження вагонів із зерном у портах Великої Одеси становить 1299 одиниць. За тиждень показник зріс на 25 вагонів на добу.

Накопичення вагонів із зерном, що рухаються у напрямку портів Великої Одеси, за тиждень скоротилося на 1060 одиниць. Наразі показник становить 5184 вагони.

Середньодобове навантаження вагонів із зерном на мережі до портів Великої Одеси становить 1209 одиниць. За останній тиждень навантаження в напрямку портів зменшилося на 41 вагон на добу.

Також значно скоротилася черга вагонів із зерном у напрямку порту Ізмаїл — на 478 одиниць. Якщо тиждень тому показник становив 990 вагонів, то зараз — 512.

Проте зріс середньодобовий показник вивантаження вагонів із зерном на три вагони на добу. Наразі він становить 128 вагонів на добу.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/do-portiv-velykoyi-odesy-pryamuye-majzhe-52-tys-vagoniv-iz-zernovymy
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати