До України почали доставляти ЗЗР, які було заблоковано в портах Туреччини

До України почали доставляти ЗЗР, які було заблоковано в портах Туреччини
Фото: з відкритих джерел

Вантажі із засобами захисту рослин, які прямували до України та через війну були заблоковані в морських портах Туреччини, вже прямують до країни призначення. Про це повідомила пресслужба Громадської спілки «Український контроль аграрного захисту» (УКАЗ).

Зазначається, що міністерство транспорту та інфраструктури Республіки Туреччина як виняток дозволило перевезення таких вантажів територією своєї країни українськими перевізниками та не вимагає транзитних документів.

Інформацію про те, що вантажі вже надходять до України, підтверджують і українські постачальники ЗЗР.

«Серед заблокованої у портах Туреччини продукції опинилася, зокрема, сировина для виробництва препаратів ALFA Smart Agro. Ми вражені рівнем залученості українських та турецьких державних структур у вирішення проблеми. Наша компанія взаємодіяла з Міністерством аграрної політики та продовольства України, Міністерством економіки України, і окремо вдячні Посольству України в Турецькій Республіці. І хоча на отримання та доставку вантажів ще знадобиться певний час, без кроку назустріч із боку Туреччини це було б взагалі неможливим», – підкреслила комерційна директорка ALFA Smart Agro Тетяна Мосендз.

Нагадаємо, з початком бойових дій в Україні в морських портах Туреччини виявилися заблокованими сотні контейнерів із ЗЗР, призначених для українських аграріїв. У перерахунку на площі застосування було заблоковано ЗЗР приблизно для 3 млн га посівів.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/do-ukrayiny-pochaly-dostavlyaty-zzr-yaki-bulo-zablokovano-v-portah-turechchyny
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати