Tempo950x100

Tempo300x100

До України потрапив чай, від якого можна задихнутися і померти

До України потрапив чай, від якого можна задихнутися і померти
Фото: з відкритих джерел

До України потрапив чай, який містить небезпечну речовину – хлорпірифос. Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

«Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 15.01.2024 р. №2023.8800- fup 17стосовно виявлення залишків пестицидів, включаючи хлорпірифос, у жасмині (походження з Китаю), який використовувався у різних чайних сумішах , що експортувалась з Федеративної Республіки Німеччина (виробник: Kirchner Fischer & Co., Elmshorn) до України (отримувач: ТОВ «Світ чаю», вул. Гайдара, 50, офіс 7, м. Київ, 01033)», – ідеться у повідомленні.

За даними Американської академії педіатрії, пренатальний вплив хлорпірифосу спричиняє меншу вагу дитини при народженні, зниження рівня IQ, втрату робочої пам’яті, порушення уваги та затримку розвитку моторики. Хлорпірифос також може спричиняти гостре отруєння пестицидами і призводити до судом, паралічу дихання та інколи смерті.

Джерело: glavcom.ua

Перегляди: 16
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/do-ukrayiny-potrapyv-chaj-vid-yakogo-mozhna-zadyhnutysya-i-pomerty
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати