Tempo950x100

Tempo300x100

Дочекалися: в Україні подешевшала картопля

Дочекалися: в Україні подешевшала картопля
Фото: з відкритих джерел

На українському ринку картоплі спостерігається значне зниження торговельної активності, повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Збільшення пропозиції картоплі вже негативно вплинуло на ціни в даному сегменті. Якщо з другої половини жовтня 2023 року фермери практично щотижня підвищували ціни на картоплю, то вже сьогодні більшість виробників змушені переглядати ціни на цю продукцію у бік зниження.

Так, на сьогоднішній день картопля надходить у продаж по 16-22 грн/кг, що в середньому на 11% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Ще наприкінці минулого тижня пропозиція картоплі на ринку України значно збільшилася, оскільки фермери, які раніше утримувалися від продажу в очікуванні подальшого зростання цін, почали розпродувати наявні обсяги цієї продукції. Прийняти таке рішення виробники були змушені через стрімке погіршення якості картоплі в сховищах.

У той же час господарства, які мають запаси якісної продукції, з продажами не поспішають, оскільки впевнені, що попит на картопля активізується ближче до кінця поточного місяця.

Варто зазначити, що, незважаючи на зниження цін, на сьогоднішній день картопля в Україні надходить у продаж у середньому в 2,9 раза дорожче, ніж за аналогічний період минулого року.

Перегляди: 26
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/dochekalysya-v-ukrayini-podeshevshala-kartoplya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати