Доходи Укрзалізниці та виробників вагонів планують підвищити коштом аграріїв

Доходи Укрзалізниці та виробників вагонів планують підвищити коштом аграріїв
Фото: з відкритих джерел

Анонсоване Міністерством інфраструктури України оновлення вантажного парку вагонів Укрзалізниці призведе до витіснення з ринку цілком справних приватних зерновозів та завдасть збитків аграріям, адже вони будуть змушені купувати нові. 

На цьому наголосив заступник голови Всеукраїнської Аграрної Ради Михайло Соколов, повідомила пресслужба ВАР.

«Ця ініціатива спрямована на виведення з ринку вагонів, які є просто старими, а не тих, які непридатні для використання. І це робиться лише для того, щоб якомога більше задіяти вагони Укрзалізниці та завантажити замовленнями підприємства, які виготовляють вагони», — пояснює Михайло Соколов. 

Згідно планів Міністерства інфраструктури України, строки продовження експлуатації зерновозів з 2022 року складатимуть 30 років, а з 2028 року не будуть продовжуватися взагалі. 

«Таке обмеження є незрозумілим і неприйнятним. Неважливо, скільки років вагонам. Важливо, в якому вони стані. Доцільніше було б проводити атестацію зерновозів. Якщо конкретні технічні показники будуть вказувати на те, що певні вагони в поганому стані, їх і потрібно виводити з експлуатації. А так все навпаки: виводиться з експлуатації, якщо вони застарілі. Але чому це потрібно робити, якщо вони у хорошому стані?»

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/dohody-ukrzaliznyczi-ta-vyrobnykiv-vagoniv-planuyut-pidvyshhyty-koshtom-agrariyiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати