Досягнення науковців Сумщини зменшують собівартість посівів і збільшують прибутки

Досягнення науковців Сумщини зменшують собівартість посівів і збільшують прибутки
Фото: з відкритих джерел

На Сумщині відбувся День поля «Формування врожаю ранніх зернових культур в умовах Північно-Східного регіону України та особливості його збирання у 2023 році», ініційований Інститутом сільського господарства Північного Сходу НААН.

Участь у заходах взяли перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький, голова Сумської обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Володимир Артюх, керівники науково-дослідних установ, фермери. 

Під час заходів учасники ознайомилися з науковими досягненнями та розробками вчених Інституту сільського господарства, оглянули демонстраційний посів озимих зернових колосових культур селекції науково-дослідних установ Національної академії аграрних наук України та технологічні посіви з агроекологічного випробування сортів та гібридів пізніх сільськогосподарських культур. 

«Наше завдання – підвищити конкуренцію української сільськогосподарської продукції в секторі переробки і  переробляти 50% врожаю», – зазначив Тарас Висоцький.

Щоб досягти цієї мети, зауважив перший заступник Міністра, потрібна тісна співпраця і діалог державного сектору з бізнесом і нові наукові розробки. Він наголосив, що Сумська область відіграє важливу роль у розвитку українського агросектору, де фермери засівають поля селекційними сортами зернових, розробленими Інститутом сільського господарств. Зокрема, 70% площі в області засіяно селекційним насінням гречки.  Ці передові наукові досягнення, зазначив Тарас Висоцький, допомагають фермеру зменшити собівартість посівів і збільшити  прибутковість.

Перегляди: 4
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/dosyagnennya-naukovcziv-sumshhyny-zmenshuyut-sobivartist-posiviv-i-zbilshuyut-prybutky
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  10 Грудня

  Найбільше зросли ціни на яблуко: в Україні фрукти подорожчали за рік на 24%

  9 Грудня

  Фермери з Чернігівщини вивели породу свиней, адаптованих до умов традиційного сільського утримання

  10 регіонів України вже повністю завершили жнива

  Новорічні фрукти вдарять по гаманцю: скільки доведеться викласти за мандарини та апельсини

  АМКУ оштрафував компанії за змову на одному з перших аукціонів із продажу спиртзаводів

  8 Грудня

  Легендарний виробник фастфуду випустив парфуми з запахом смаженої курки

  McDonald’s відкриє 10 000 ресторанів і намірився відібрати частину ринку у Starbucks

  Україна має потенціал для розвитку успішної молочної галузі

  Виробники оливкової олії в Європі стикаються з проблемами, які загрожують галузі

  Дозволи на експорт молочки до ЄС мають 55 українських переробників

  БІЛЬШЕ НОВИН