Довговічність Сarrier  один диск – одна стійка

Довговічність Сarrier  один диск – одна стійка
Фото: з відкритих джерел

Головне завдання дискових культиваторів Carrier від компанії Väderstad — це виконання якісного поверхневого обробітку ґрунту навіть на полях із великою кількістю рослинних решток.
Усі робочі органи дискових культиваторів Carrier встановлюють на індивідуальні стійки, що сприяє відмінному копіюванню поверхні поля та легкому проходженню між дисками навіть великої кількості пожнивних решток.

Vv5622 17371

Кожен диск індивідуально монтується на стійку, яка, своєю чергою, кріпиться до рами через широкі металеві кронштейни та гумові амортизатори, що мінімізує зміщення диску під час роботи, передавання динамічних ударів на раму, поліпшує проникну здатність робочих органів і сприяє точнішому копіюванню поверхні поля й дотриманню глибини.

Vv5648 17397

Конічна форма дисків забезпечує ретельне подрібнення оброблюваного шару ґрунту і рівномірне перемішування пожнивних решток незалежно від ступеня спрацювання самого диска. Адже кут атаки входження останнього в ґрунт є незмінним практично до повного його зношення. Тож ви можете бути впевненим у якісні роботі дискових культиваторів Carrier впродовж довгих років експлуатації.

Перегляди: 279
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/dovgovichnist-sarrier-odyn-dysk-odna-stijka
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати