Дозвіл ЄС на безмитну торгівлю з обмеженнями для України стимулюватиме експорт на різних напрямках

Дозвіл ЄС на безмитну торгівлю з обмеженнями для України стимулюватиме експорт на різних напрямках
Фото: з відкритих джерел

Готовність ЄС подовжити на рік безмитну та без квотну торгівлю з Україною, на більшість продуктів – це позитивний факт, що сприятиме покращенню українського експорту на різних напрямках. На цьому наголосив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, передає УНН.

Висоцький підкреслив, що подібного механізму регулювання для торгівлі досі не практикували, це не є класичні квоти й обмеження, тож на скільки вони будуть практичними покаже час. Втім він зробив прогноз, що це позитивно впливатиме на різні напрямки, зокрема на експорт продуктів, що виробляються з зернових чи олійних.

“В цілому це позитивний факт, що є готовність продовжити зону вільної торгівлі. І це знову ж позитивно впливатиме на різні напрямки: біоетанол, та інші продукти, які виробляються з зернових чи олійних. І це означає, що рівень експорту в ЄС буде залишатись порівняно високим, і ЄС залишатиметься основним ринком, які і всі країни ЄС для нашої продукції”, – заявив Висоцький.

Він прогнозує, що рівень взаємної торгівлі з європейськими країнами залишатиметься високим, і експорт в наступному році до ЄС перевищить понад 40 %.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/dozvil-yes-na-bezmytnu-torgivlyu-z-obmezhennyamy-dlya-ukrayiny-stymulyuvatyme-eksport-na-riznyh-napryamkah
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати