Дві компанії отримають понад 50 мільйонів компенсації за будівництво картоплесховищ

Дві компанії отримають понад 50 мільйонів компенсації за будівництво картоплесховищ
Фото: з відкритих джерел

Два суб’єкти господарювання отримають 53 млн грн для компенсації до 50% вартості (без урахування ПДВ) нового будівництва холодильників для зберігання власно вирощеної картоплі та цехів первинної переробки, побудованих і прийнятих в експлуатацію.

Як повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики, відповідне рішення за результатами поданих документів ухвалили під час засідання комісії з надання коштів, передбачених у держбюджеті за програмою “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників”, які використовуються для державної підтримки виробників картоплі.

“У 2021 році Уряд підтримав нову ініціативу державної підтримки, а саме напрям підтримки розвитку картоплярства. Зокрема, бюджетні кошти будуть спрямовані для державної підтримки виробників, які займаються сільськогосподарською діяльністю, в тому числі вирощуванням картоплі, для стимулювання збільшення площ посадки картоплі, обсягів виробництва, нарощування потужностей із її зберігання та переробки”, – зазначив заступник міністра аграрної політики Тарас Висоцький.

Загалом на галузь картоплярства цьогоріч було виділено 60 млн грн.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/dvi-kompaniyi-otrymayut-ponad-50-miljoniv-kompensacziyi-za-budivnycztvo-kartopleshovyshh
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати